Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

R.T.E ntv de dokturuyor

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

Elhamdurullah kisi basinana dusen geliri 10k $ a cikarmislar.
Borclanma faizini %60 dan 5 e dusurmusler.
Imf den borc alan degil borc veren ulke olmusuz.
Odtu nun rektorunden ogrencesine kadar baya laf soktu.Bunlarin yetistirdigi ogrenciler de bu kadar olur vs falan baya saydirdi.

3 tane gazeteci var karsinda biri de cikip dis borc ne oldu, suriye politikasinda iyi zictiniz ne diyorsunuz diyen yok.3 tane kukla he basgan, afferin basgan modunda kafa salliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ahanda yazdım buraya. Rektör en fazla 1-2 seneye tıpış tıpış gönderilir. SEN KİMSİNKİ ÖĞRENCİLERİ BAŞBAKANA POLİSE KARŞI SAVUNUYORSUN

hatta paşamızın o dediği lafa bakılırsa sadece rektörle kalmayacak, ODTÜ'de komple bi temizlik yapacaklar. o kadar çok kurum var ki tabi temizlenmedik, gözden kaçıyor bi kısmı. böyle böyle tespit ediliyor işte. iyi iyi ahlaklanıyor milletimiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

3 tane gazeteci var karsinda biri de cikip dis borc ne oldu, suriye politikasinda iyi zictiniz ne diyorsunuz diyen yok.3 tane kukla he basgan, afferin basgan modunda kafa salliyor.

zaten karsi cikabilecek adami oraya cikarmazlar ki abi. basbakana hic karsi cikan oldu mu ki televizyonda canli yayinda vs.?

bi rusen cakir biraz konustu onun fa durumu malum.

medyamiz osuruktan teyyare sagolsun
Sosyal ağlarda paylaş

ben izlemiyorum sultanımızı. özellikle gördüğümde kanalı değiştiriyorum (zaten bu yüzden bana göre uzaktan kumandayı bulan adam yüzyılın mucididir gözümde). ntv'de çıkıp konuşacağını dün tesadüfen görmüştüm. zerre umursamadım çünkü daha izlemeden
-karşısına 2-3 tane robot oturtulacağını,
-hiçbir şekilde eleştirel soru soramayacaklarını,
-bol bol pembe tablolar çizileceğini,
-haksız bir şekilde insanların senelerinin çalınıp hapislere tıkıldığından bahsedilmeyeceğini,
-ülkenin işsiz insanlarından bahsedilmeyeceğini,
-ülkenin geriye doğru koşa koşa nasıl götürüldüğünü,
-Kürt devletinin kurulmak üzere olduğunu,
-ülkenin nasıl 3 kutuplu hale geldiğini
ve daha nice mevzudan bahseilmeyeceğini biliyordum.

karşı görüşü dinleyip, öğrenmek ve hatta haklı yanları varsa faydalanmak sürecini çoktan aştım. darısı sizin de başınıza.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ben bu üniversitenin (ODTÜ) yönetimini anlayabilmiş değilim, bunlar samimi değiller. Siz nasıl bir üniversitesiniz. Sizin yetiştirdiğimiz öğrenciler bunlarsa Türkiye batmıştır. Bu öğrenciler uydumuz fırlatılırken gururlanacağı yerde lastik yakıp eylem yapıyor. Siz nasıl bir üniversite yönetimisiniz ki ne biçim öğretim üyesisiniz. Öğretim üyesi, derse girmiyormuş. Girmezsen girme. Böyle üniversite öğretim görevlisi olsa ne olur olmasa ne olur

laflara bak ya hey yarabbim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darbe günleri geri döndü, 39 ODTÜ'lü öğrenci "Terör Örgütüne Üye Olmak" suçundan gözaltında!

Ankara Baro Başkanı Av. Metin Feyzioğlu, kendisine ulaşan bilgilere göre şu anda 39 öğrenci gözaltında olduğunu belirtti. Terör örgütü adına eylem yapmak ve örgüte üye olmak suçlaması yapılan öğrencilerin avukatlarıyla görüştürülmemesini de yorumlayan Feyzioğlu, "Bugünkü faşist yasalar gözaltındakilerle avukatın 24 saat süreyle görüşmesinin geciktirilmesini sağlıyor.

Zaten herkes AKP iktidarında terörist muamelesi görmektedir" diye konuştu

Terör örgütü adına eylem yapmak ve örgüte üye olmak suçlaması yapılan öğrencilerin avukatlarıyla görüştürülmemesini de yorumlayan Feyzioğlu, "Bugünkü faşist yasalar gözaltındakilerle avukatın 24 saat süreyle görüşmesinin geciktirilmesini sağlıyor.

Zaten herkes AKP iktidarında terörist muamelesi görmektedir" diye konuştu.

ODTÜ'de Başbakan Erdoğan'ın gelişini protesto eden öğrencilere ev baskını. Terörle Mücadele Şubesi bu sabaha doğru ODTÜ'lü öğrencilerin evlerini basarak öğrencileri gözaltına almaya başladı. Sabah saatlerinde evi basılarak gözaltına alınan Gençlik Muhalefetinden Bedirhan Şen'in avukatlarının verdiği bilgiye göre eve gelen Terörle Mücadele ekipleri ODTÜ'de yaşanan olaylar ile ilgili gözaltı işlemi yapıldığını söylediler.

Ankara Emniyet Müdürlüğüne giderek "gözaltı nedeni, kapsamı ve listede kimlerin olduğu" konularında bilgi almaya çalışan avukatlara ise şuana kadar bir bilgi verilmiş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

deady said:

said:
Darbe günleri geri döndü, 39 ODTÜ'lü öğrenci "Terör Örgütüne Üye Olmak" suçundan gözaltında!

Ankara Baro Başkanı Av. Metin Feyzioğlu, kendisine ulaşan bilgilere göre şu anda 39 öğrenci gözaltında olduğunu belirtti. Terör örgütü adına eylem yapmak ve örgüte üye olmak suçlaması yapılan öğrencilerin avukatlarıyla görüştürülmemesini de yorumlayan Feyzioğlu, "Bugünkü faşist yasalar gözaltındakilerle avukatın 24 saat süreyle görüşmesinin geciktirilmesini sağlıyor.

Zaten herkes AKP iktidarında terörist muamelesi görmektedir" diye konuştu

Terör örgütü adına eylem yapmak ve örgüte üye olmak suçlaması yapılan öğrencilerin avukatlarıyla görüştürülmemesini de yorumlayan Feyzioğlu, "Bugünkü faşist yasalar gözaltındakilerle avukatın 24 saat süreyle görüşmesinin geciktirilmesini sağlıyor.

Zaten herkes AKP iktidarında terörist muamelesi görmektedir" diye konuştu.

ODTÜ'de Başbakan Erdoğan'ın gelişini protesto eden öğrencilere ev baskını. Terörle Mücadele Şubesi bu sabaha doğru ODTÜ'lü öğrencilerin evlerini basarak öğrencileri gözaltına almaya başladı. Sabah saatlerinde evi basılarak gözaltına alınan Gençlik Muhalefetinden Bedirhan Şen'in avukatlarının verdiği bilgiye göre eve gelen Terörle Mücadele ekipleri ODTÜ'de yaşanan olaylar ile ilgili gözaltı işlemi yapıldığını söylediler.

Ankara Emniyet Müdürlüğüne giderek "gözaltı nedeni, kapsamı ve listede kimlerin olduğu" konularında bilgi almaya çalışan avukatlara ise şuana kadar bir bilgi verilmiş değil.

memleket 3 kutuplu oldu, rejim değişti, ülke harbiden elden gidiyor. daha fazla geç olmadan herkes sorumluluklarının bilincinde olsun. çok hem de çok geç olacak, kılını kıpırdatmayanlar çok hem de çok pişman olacak. Sizin hiç 50-55 yaşlarında İranlı arkadaşlarınız var mı? Benim var. Humeyni geldiğinde önemsememişler ama şimdi yaşadıkları her güne lanet ediyorlar. Ve işin enteresan tarafı Humeyni'nin yarattığı İran bile şu an ki Türkiye'den daha fazla milli değerlerine sahip, halkı bizim kadar ayrışmamış, insanlar da milli onur bizimkinden kat be kat yüksek...
silkinin. dün gongonokon, daha sonra ballllyoosszzz, oooooddddaaa tivi,cumhuriyet bayramı kutlayanlara biber gazı, bugün odtülü öğrencilere gözaltı...yarın????
Sosyal ağlarda paylaş

@KuddusiMavra
Dini ve milli kimliklerin ön plana çıkması İran'ın mevcut rejiminin üzerinden beslendiği bir şey. Dini ve milliyeti kullanmadan hiçbir faşist rejim ayakta kalamaz.

----------------------
yeni yök yasasına karşı olan bütün teröristler ayıklandıktan sonra üniversitelerde çok büyük atılımlar gerçekleştirilecek, hep beraber ihya olacağız inşallah!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...