Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

puro konusu

GodBlessStoya

Öne çıkan mesajlar

Backwoodsların Sahteliğini ayırt edebilmek için şöyle birşey okudum: paketteki kesim yeri çizgisinin içinden plasik bir ip geçiyormuş, bu varsa orjinalmiş. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bendekilerde var mesela bu.

Biraz araştırdım ve soruşturdum, bunlar kaçak geliyor ve Eminönünden -> tekellere dağılıyormuş. Ama Eminönünde nere olduğunu henüz çözemedim, bizim tekelci tahtakale dedi açık adres vermedi eğer çözebilirsem paketi 6-7 TL'ye filan gelicek.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Backwoodsların Sahteliğini ayırt edebilmek için şöyle birşey okudum: paketteki kesim yeri çizgisinin içinden plasik bir ip geçiyormuş, bu varsa orjinalmiş. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bendekilerde var mesela bu.

Biraz araştırdım ve soruşturdum, bunlar kaçak geliyor ve Eminönünden -> tekellere dağılıyormuş. Ama Eminönünde nere olduğunu henüz çözemedim, bizim tekelci tahtakale dedi açık adres vermedi eğer çözebilirsem paketi 6-7 TL'ye filan gelicek.

abi bandrol basıyolar, misina da zor iş değildir ya
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

tekirdağda yazlıkta bi abimiz var senede bi kaç kere istanbula gidip gelir tahtakaleden envai çeşit puro alır torba torba. sorayım bakayım hala alıyorsa adres versin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
geçen dandik eski che şimdi ismi rocks olan purolardan aldım. sigarilllo değil yaş puro. işaret parmağından biraz kısa. yarım saat felan yandı.

piyasada yok bu boyda puro. coranas sumatra gibi boylardan alıp 3 e bölsem aynı olurmu. hem hesaplı olur. herhangi bir tekelde bulunabilecek ne var piyasada bu şekilde kullanılacak.
Sosyal ağlarda paylaş

o kurutulmuş fırınlanmış yaprağı kesilmiş değilmi. sigarillo oluyo yani. normal sarılmış lazım. uzun olacak 3 e bölcem. o sigarillonun normal sigaradan farkı yok.

bu arada o içtiğim rocks iyiydi. iyi dediğim içilmeyecek bişey değildi. tek tek jelatinlenmiş büyük 50 li kutuda çıkardı. tane satılıyo 3 liraya verdi.

netten bakıyorum büyük puro markalarının hiç o boyda normal yaprak sarımı purosu yok. yarım saat kadar yandı. 6 cm felandı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...