Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage Open Beta

lightNdark

Öne çıkan mesajlar

kthxbye şuan O-Beta'da ki skillerin yerleşimleri farklı yani Combat var mesela bende, orada sagda göreceğin passive skillerde Dual Wield 2. sırada normalde Parry 5'de falan... Yada Wild'da Skiller de Chasers Mark mesela 21 level da aktif oluyor diyor, yeri doğru ama level 25 de aktif oluyor falan

Hatta Result Class falan da hem Rusça hem güncel değil, Ben Combat-Calling-Wild takılıyorum, sitelerde (bu site de dahil) Spy olarak görünüyor ama oyundaki Class Squire olarak geçiyor...

Yani piyasada tamamen güncel ve doğru bir tree yok
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada yine bir ekleme yapıyım sizin için... Aşağıda size kısa bir video ekledim göreceğiniz bineklerde Armor var. Bu Armor'lar ile bineginize ceşitli özellikler kazandırabiliyorsunuz

Max HPsini arttırıyorsunuz, %5 Max Speed artıyor vs vs

Bu arada Video tüm binekleri içermiyor sadece zırh sistemini anlatmak için koydum ama videoda ki son bineğe dikkat lütfen. Elf'lerin gay bineği :) Elf açtım karakteri bileydim açmazdım ahuehau boynuzlarında dallar yapraklar olan bir geyik... (neyse ki farklı binekler alabiliyorsunuz NPCden)

Not: Görüntüdeki karakterlerin zırhları falan 20lvl

Ekleme: Bineklerin hareket şekli cidden berbat şuan. ileri hareket ve jump tamam ama binek üstündeyken "strafe" söz konusu değil. Yani W-S çalışıyor koşarken mouse ile yön veriyop dönüyorsunuz... A ve D dururken çalışıyor, ileri hareket sırasında çalışmıyor... Umarım değişecektir
Sosyal ağlarda paylaş

bineklerle iligili şöyle bir tablo var.
http://i234.photobucket.com/albums/ee251/llexx7/ArcheAge/AA-EN-Mounts_zpsa4495b83.jpg

Bineklerin kendi skilleri olucak ve level atlıyacaklar, 3 armor slotları olacak L&N in dediği gibi. Binek üzerinde saldırıda yapabilicez ve bineklerden indiğimizde yanımızda duruyorlar ölme riskleride var ancak reslenebiliyorlar yada çantaya göndermek için bir skill kullanabiliyoruz. Resslenince bir süre hızları düşecek vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...