Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

48 dakikada half life i bitirmek...

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

said:

ah bi gorebilsem indirmedıgım codec kalmadıdı bi link versen?

böyle durumlarda en işe yarar şey tüm yklü codecleri silip bi tane çalıştırcak codec yüklemektir. arkadaşla iki saaat uğraştık bi filmi izlemeye çalışırken codec de codec diye, sonra sildik hepsini, birini yükledik çalıştı. çok codec olunca kafası karışıyo heralde makinenin[signature][hline]su geçer iz bırakır; turist geçer döviz bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

save/load konusu dışında hiç hile yok. gravity, hızlandırma falan gibi şeyler yok.

sadece adam kendi yorumlarında yazmış, save/load işlerinde bişiler yapmış. mesela bi bölümde sıçıp batırınca o bölümü tekrar oynamış, ama bölümün sonunda tekrar aynı hak/mermiye sahip olmaya dikkat etmiş. (anladığım kadarıyla).
tek seferde ölmeden hard'da bitirme rekoru 1 saatmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın save load yaptığını sanmıyorum.eğer bu bir dünya rekoru ise illaki başında birileri vardır.hızlı oynatmada söz konusu değil demekki.gerçi bazı kesikler var(ofisib ordaki asansör) ama fazla değiştirmez[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta malup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Sosyal ağlarda paylaş

zaten savesiz ölmeden bitirmesi oldukça zor.
bazı yerlerde denediği hareketler tek seferde yapılamayabilir, kim olursa olsun yapamayabilir.
neticede herif çok iyi oynamış fakat bunu yapmak için ne kadar saat bilgisayar başında oturduğunu düşünürsek bunun herif için kayıp mı kazanç mı olduğunu söylemek zor. :)

half life 2 çıksın da birileri onu da bitirir elbet :P[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

valla adamın derdi bizi gerdi, bence değmiş her ne kadar başında otlanmışsa da makinenin onca süre.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Bocek jump diyorum baska bısey demıyorum.

adam oyun boyunca bıt yerde ıskalıyor oda helikoptere granade luncherla sansımı deneyım bı derken.

Bıde oyunun basında kapıya adam sıkıstırıp sonrada elektırıgı alıp zıplayarak ebesının korune ucması ayrı bı mesele.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 07 Kasım 2004 23:21 tarihinde demiş ki:
said:
LasT_SuRviVoR, 06 Kasım 2004 19:22 tarihinde demiş ki:
quake 1 mi quake 2 mı ne adam 3 dakikada bitirmis.

böyle bi yazış da görülmedi.

lol sanmiyorum 3 dk ama quake cok bugli bir oyun. 10 dakikada bug abusing le bitiren vardir elbet.[signature][hline][b]arkadas- bakar misin lan![b]

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 09 Kasım 2004 18:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam auto aim kullanıyor biraz dikkat etmek yeterli edit :bidaha düşündüm izledim defalarca çok benziyor[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden

[Bu mesaj Sparkcaster tarafından 09 Kasım 2004 19:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...