Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minibüste tartıştığım ergen(yok ya öyle değil ^^)

Umuruk

Öne çıkan mesajlar

NoTwisT said:

moriarty said:

ben olsam o ergen bi bitmediniz a diyip seni tokat manyağı yapardım.

çünkü direk olayı anlatışından ve bu kadar sıradan bi şeyi bile abartıp gelip burada içten içe destek aramandan ne kadar kıl bi tip olduğunu çözebiliyorum o bakışların ezik ses tonun falan az çok gözümde canlanıyo o içgüveysi tipin

Haklisin ajan, kim olsa gecirir kafasina ciriti umurukun.

ben olsam cekic atarim
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

hatalı ergen. başkalarını rahatsız edecek sesle dinleyerek ilk hatasını yapıyor, uyarına kulak asmayarak lafı uzatarak ikinci hatasını yapıyor ve son olarak seni hakaret etmekle suçlayarak üçüncü hatasını.

ergen olmayı hatadan saymadım, elinde olan bir şey değil sonuçta.

ne alaka abi kulaklikta yuksek sesle muzik dinliyebilir
sesi kisio baska insanlarin sesinimi duyucak o kendi dunyAsinda o sirAda mutlu baskalari mutlu degil diye o da mi mutlu olmasin?
Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:

Fin said:

olay ne anlamadım
kısmne haklı gibisin ama ergene yetememişsin sanırım crit vurmuş kafana dolmuşta

Umuruk said:

... yoksa otobüste kim ne yapmış,başıma ciritle vurmuş yada ben atarlandığım için çok üzülmüşüm bunlar hayal ürünü.Konuyu size bu şekilde anlatmamın da bir sebebi var fakat oraya girmiyorum.

ahahaha yeni bir pati memesinin dogusuna sahit oluyoruz.

ahahaha
hasiktir yeni gördüm bunu be
OF.

Sosyal ağlarda paylaş

Her zaman karşılaşılan durum. Geçen bende dolmuşa bindim iki liseli soğuk olduğu halde arka camı sonuna kadar açmışlar. Rica ettim kapattılar. Ama kapatmasalardı ya enselerine 2 tane patlatacaktın ( tabi yakışır yakışmaz ayrı konu ) yada susacaktın.

Nezaket ve saygı yoksa insanda zaten bu durumda doğru yanlış nedir diye konuşmak biraz afaki.

Yol kavgasında insanlar ölüyor. Ne bakıyon lan ? dan başlayıp ne hikayeler çıkıyor.

Biraz da karşımdakini yermiyim diye gözü ile tartıyor insanlar. Böyle fizikli biriysen zaten 40 yaşında adam bile abi çekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İnsan kulağında kulaklık varken ses başkalarını rahatsız ediyomu etmiyo pek anlamıyo.Gidip tartışmak yerine güler yüzle''hacı ses çok yüksek biraz kısarmısın?'' desen heralde şu dünyada ''tabiki'' demiyecek bi insan evladı yoktur.

Ha ters bi cevap verdi döşersin wot u.

Ama gidip problemli ev kadınları gibi '' yaaa ses çok yüksekkk yaaaa kulaklarım şey oldu biz dinlemek zorundamıyız senin müziğini!'' zırt pırt dersen yersin ayarı.İyide yapmış ergen dostum keşke daha bi temiz benzeteymiş...
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen otobüsle dönerken bir arkadaşıma rastladım. Kurstan 2 arkadaşıyla beraber oturmuş sohbet ediyorlardı. Yanlarına gidip selam verdim sonra başladık muhabbete.. Geyik aldı başını gidiyor haliyle gürültü de artmaya başladı. Bu arada arkadaşların yaşı 20 yani kazık kadar adamlar.. Ön koltuklardan yaşlı bir bayan: "Çocuklar hani anaokulunda öğretiyorlardı ya toplu taşıma alanlarında sessiz olmayı.." ile başlayan bir cümle sarfetti. Daha sonra bizimkiler kadına demediklerini bırakmadılar. Bir ara arkadaşımın arkadaşının kadına bağırarak küfür ettiğine bile şahit oldum. Kimse de sesini çıkaramadı. Bende arkadaşımın arkadaşlarını tanımıyorum kimdir necidir bir fikrim olmadığı için ses edemedim bu davranışı arkadaşımdan bekledim ki o katıla katıla gülüyordu. Halbuki o kadın iğneleyici konuşmak yerine "Biraz sessiz olur musunuz lütfen." dese bunlar yaşanmayacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğim gibi benim arkadaşlarım değildi. Siparişle arkadaş edinemeyeceğine göre huyunu suyunu da seçemiyorsun. Karşındaki deli mi, psikopat mı bilemezsin bu yüzden de tanımadığın birine tahrik edici sözler sarf etmemelisin. Bu verdiğim örnekteki gibi hayvanlık etmese bile moral bozuktur, sevgilisinden ayrılmıştır, yakını vefat etmiştir, ciddi bir sağlık sorunu vardır. Sinirlidir gelir sana çatar sonra işin yoksa uğraş dur. Bu yüzden tüm olanakları göz önünde bulundurduğumuzda rica ederek sormak en mantıklısı gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

kadın bence çok güzel laf sokmuş.tahrik edici falan da değil yani.

daha kötü konuşan kezban teyzeler varken bu kadın gayet iyi laf etmiş.

minibüste sırf kadın falan vardı heralde.yoksa böyle normal uyaran bi kadına 2-3 tane velet küfür edecek adamdan kan alırlar
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğim gibi ben olayı savunmuyorum ve olay hakkında yorum yapmak gereksiz. Anlatmak istediğim şeyi yaşadığım bir örnekle pekiştirmek istedim. Olayın gereksiz detaylarına inmeye gerek yok. Çok merak ediyorsanız da ondan sonra birşey olmadı zaten.. Umarım anlatmak istediğim şey anlaşılmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...