Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşinizden memnun musunuz?

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

xaty said:

kaç ki?

7.15'de iş başlıyor, 6'da kalkıyorum. erken yatmaya alışıp bi şekilde yeterince uyunuyor da hava karanlıkken kalkmak çok kötü.

şu çok güzel birşey aslında ya
bizimki de 7de başlayıp 4te bitse keşke.
6da mesai bitiyor, eve gidişm 6.15, sonra dışarı çıksam desen çıkılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Özel sektörden memnunum da birkaç sıkıntı mevcut. Sıkıntı derken Baya uzak (1,5 saat), internet filtreli(yakında vinn alacağım), personel yemeği ağır, zorunlu kravat, maaş fena değil. Memnunum derken kendime tek çalışma odası, tek masa, 30" Cinema Display HD iMac, iyi insanlar, baskı yok, izin almak sınırsız, yoğun değil, yaptığın tasarımını hemen onaylıyorlar vs
Sosyal ağlarda paylaş

4k lar falan havada uçuşmuş 1,5k yı gördüğümde (fazla mesai,resmi tatillerde çalışınca anca) seviniyorum ben:(

saat 10:00 da başlayıp 7:30-8 gibi bırakıyorum cumartesi çalışıyorum maalesef.ve güya muhasebeci diye alındık ama yönetimden tut bilgisayar teknisyeniğine,ihalelere girme de dahil her işi yaptık/yapıyoruz elimiz döndüğünce...

ha karışanım yok,genelde 5 den sonra çok rahatım çoğu insanın benim gibi çalışma odası hatta abartmıyorum evi bile yokdur o derece..sonra ankara da göreceli olarak güzel bi manzaraya sahibim (polyanna mode off)
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

xaty said:

kaç ki?

7.15'de iş başlıyor, 6'da kalkıyorum. erken yatmaya alışıp bi şekilde yeterince uyunuyor da hava karanlıkken kalkmak çok kötü.

15 dakkada eve donuyorsun isten ve hala soyleniyor musun bu konuda =)
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

4'te bitmiyor ki, 5'te bitiyor. evde 6 civarı oluyorum. Yazın yine fena değil gerçi, hem 5.45 gibi evde oluyorum, hem de gün bitimine daha baya vakit kalıyor da kışları kötü baya

sen de 5 te bitiyor diye hayiflanmissin =) kac kisinin 5 te bitiyor mesaisi acaba ulke genelinde memurlar haric bir arastirmak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Spiegel said:

senko said:

xaty said:

kaç ki?

ya yok ev işe yakın, bilerek dikkat ettim ona zaten. ordan sıkıntım yok ama
işte 4te bitse mesela harika olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Spiegel said:

senko said:

xaty said:

kaç ki?

ya yok ev işe yakın, bilerek dikkat ettim ona zaten. ordan sıkıntım yok ama
işte 4te bitse mesela harika olurdu

4te bitse zaten yarim gun calismis gibi olurdun 9 9:30 basladigini varsayarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Spiegel said:

xaty said:

4'te bitmiyor ki, 5'te bitiyor. evde 6 civarı oluyorum. Yazın yine fena değil gerçi, hem 5.45 gibi evde oluyorum, hem de gün bitimine daha baya vakit kalıyor da kışları kötü baya

sen de 5 te bitiyor diye hayiflanmissin =) kac kisinin 5 te bitiyor mesaisi acaba ulke genelinde memurlar haric bir arastirmak lazim.

benim gibi olup 7:15-5:00 çalışan az insan var diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...