Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Souls 2

knox

Öne çıkan mesajlar

ShadowFury said:

Ya şu PvP deki lag problemini düzeltmenin bi yolu filan yok mu? Portları filan kontrol ettim hepsini eklemişim, hala 10 metre ötede gözüken adamın salladığı kılıçtan damage alıyorum. Router ve windows firewall haricinde başka bir yerden daha açmam filan mı gerekli? Port forwarding haricinde başka çözüm önerisi filan var mı?

playstation mı? öleyle öle bi bug varmış lagdan deilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

İki sorum var hacılar
Spell scaling nasıl çalışıyor, matematiği nasıl?
Şimdi sunlight spear alıcam yakında 55 faith istiyor bende 22 var ^^

Bitane eleman var npc, reduce edio sanırım reqleri, bide spice lar var. Bunun 55 den 22 ye düşürmek için ne lazım?

İkinciside, pvp için pate's spearı kullanıcam ( diğerleri tırt ). Hangi infusion iyi gider? Raw,dark vs? bide mundane i tam anlayamadım napıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Port forwardlardan sonra bayağı düzeldi bende ya o, deneyin bence.
Region lock u da kaldırdım (-ki okuduğum kadarıyla pek işe yaramıyomuş zaten, Japan/Non-Japan diye ayırıyomuş sadece ahahahah^^)
Eskiden 3 maçtan 1 i hayvan gibi laglı, 1 i de idare eder derecede laglıyken şimdi 10 maçtan 2-3 tanesi az/orta laglı durumda, geri kalanı neredeyse problemsiz. Oynanamayacak derecede lag yaşadığım çok az durum oldu, onlarda da hep 1 host+2 phantom+ben vardım, her bağlantı 4 kişi kaldırmıyo herhalde :p
Ama genel olarak bayağı sorunsuz oynuyorum.

Tabi hala lagstab problemini kesin çözecek kadar değil, güvenip te gönlümden geçtiği gibi Fashion Souls armorlarımı giyip gezemiyorum, mecburen soytarı kıyafetiyle geziyorum.

Ayrıca sanırım lagstab problemi direkt lagla alakalı değil. dodge, mesafe, slash menzili filan hiç problem yaşamazken bir anda 2-3 saniyeliğine sapıtıp backstab yediğim olabiliyor. Hack filan vardır belki bilmiyorum.
Ama yine de soytarı kıyafetinin alternatifi yok ya... Zaten pvpde Gyrm Helm+ Jester Chest+ Havel Gauntlet+ Havel Legging üniforma gibi bir şey olmuş, herkeste aynı şeyi görüyorum ^^
Bari backstab immune veren düzgün bi armor filan daha ekleseler...
(tosbağa armor ve gower ring alternatifleri de var tabi, ama onlar da çok ağır)
Sosyal ağlarda paylaş

port forwarding nedir nasıl yapılır?

ya bide lag olmasada katana mıdır washing pole mudur ne gerizekalı silahtır lan öle

231214131 m den vuruyor.
Hayır bende spear var beni aşıcak davar.

kalkanla gelen vurusu sektırme veya kalkan acma hareketleri fazla op, oyun bunlarla dönüyor.
casterlardan bahsetmiorm bile.

pvp olayında başarısız, habuki çok guzel olabilirmiş
10/10 u aşşa çekiorm lag ve bu olaylardan
9/10
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...