Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Proleague başlıyor.

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Ee. Sleep'in benim başlık açma şeklime "kıl" olduğunu da düşünerek hazır işim gücüm yok adam gibi bir başlık açayım dedim.

8.12.2012 Yerel saatle sabah 5.00'da Proleague KT Rolster-EGTL maçıyla başlayacak. Eşleşmeler şu şekilde:

Flash Zenio
Wooki JYP
Action ThorZaIN
Stats Jaedong
Crazy-Hydra HuK
Mind PuMa

Ace Maçı Haritası: Planet S

Bu maçta NASL finallerine katılacak olan Taeja, Hero ve Stefano yer almayacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

Zenio çok doğru oynadı aslında. Flash'ın aşırı greedy oyununu gördü ve 5.yi attı. Flashın ordularını yolda çok güzel eritti.

Ama Flash ayıp be kardeşim o nasıl bir makrodur oyle allasen. Ayıplan. Haritada koşturan marineleri sayamadım.

Bide o eng bay muhabbetini ben taaaa fi tarihinde yapıyodum. 4 kişilik haritalara o kadar alışmışım ki "Anaaa böle bişi vardı la" dedim:) hehehE:D:D:
Sosyal ağlarda paylaş

Ya antiga'da bio oynarken 3. base'i aldığın sırada o orta noktaya neden 2 hatta 3 bunker atılmaz anlayamıyorum. Bio oynuyorsun. Karşı taraf ling-infestor yapmıyor. Klasik muta,ling,bane oynuyor. Bariz bir şekilde adam saldıracak. Çünkü end game'e hiç bir zerg mutalingbane girmek istemez.

Eskiden Terran oyuncular mutalingbane'e iyi adapte olmuşlardı. Infestor'un dominantlığından unutuldu gitti. Anlayamıyorum valla anlayamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...