Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu nasıl bi salaklık

Fin

Öne çıkan mesajlar

İşte, zaten ayrıcalık görmesinde haksız olduğunu söyledim.

Ama hiçbir fiziksel rahatsızlık hissetmeden orada adamı engellemeye çalışmak da tahammülsüzlükten dolayı, başka bir açıklaması yok.

Ha, kız ön sırada oturuyordur, duman geliyordur, söyler, o zaman tamamen doğal olur. Ama durum bu değilmiş. Rahatsızlıktan değil tahammülsüzlükten gelen bir tepki var ortada.

Bunun bir adım sonrası işte fenerli gsli diye adam dövmeye, ya da bunlar rakip partiye oy verdi diye iktidara geldikten sonra belli bölgelerin ödeneklerini kesmeye varıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Yanlış ve yasadışı bir şeyi uyarmak için ondan illa rahatsız mı olmak gerekiyor?

Hayır. Ama ama bunun yolu yordamı bu değil.

Orada söz alır, "yalnız sigara yaktınız ama yasak burada" der. Ondan sonra okan söndürür ya da söndürmez. Söndürmezse gerekirse yasaya tabi tutulur vb.

Bu arada eğer dumanıyla vb.yle kimseyi rahatsız etmiyorsan yanlış diye bir şey yok. Ha, yasadışı kısmı doğru tabii. Zaten o yasadışı kısmının da temeli rahatsızlığa ve sağlığa dayanıyor.

Ha, okanın orada hedef gösterip hakaret etmesi de kendi denyoluğu.

Tencere-kapak hikayesi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır aslında güzel yerden girdi benim de poşede alerjim var o zaman kullanmayın amuagoem diye de çok kötü sıçıp batırıyor sonra banane sanane falan diye. yani o eşşek kadar salonda te en uçtaki adamın içtiği sigaranın diğer uçtaki adamı rahatsız etmesi hakikaten imkansız, lakin efendi gibi savunabilse şunu takdir edecektim.
Sosyal ağlarda paylaş

açıkcası senin ağzına kağıt sokup yakma özgürlüğün umrumda değil bana hastalığımdan ötürü işkence yapıyorsan.

ayrıca sigaranın doğal olup sağlığına zararlı olmadığını ve tıbba karşı çıkmış birinin bir üniversitede saçmalamasına izin vermemek gerek.

lan sanki haşhaş, borrachero sanki doğal değil, ağaçtan koparıp yiyince hayatın kayar lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:

açıkcası senin ağzına kağıt sokup yakma özgürlüğün umrumda değil bana hastalığımdan ötürü işkence yapıyorsan.

ayrıca sigaranın doğal olup sağlığına zararlı olmadığını ve tıbba karşı çıkmış birinin bir üniversitede saçmalamasına izin vermemek gerek.

lan sanki haşhaş, borrachero sanki doğal değil, ağaçtan koparıp yiyince hayatın kayar lan.

http://i.imgur.com/H1bUK.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ulan ne samimiyetsiz adam bunlar ya, ne numaralar, üçkağatlar. Şimdi iktidarın hedefine girmemek için siyasi konularda muhalif, anarşist, protest takılamıyan bu arkadaşın yegane aykırılığı sigara yasağını iplememek. Onu da o kadar bayağı şekilde yapıyor ki miğde bulandırıcı.

Bu videoda söylememiş ama muhtemelen son argümanı da şu olur "para cezası neyse verip içerim" hah geleceği son nokta bu.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de şey güzel,
kızı çıkartmak için güvenlik görevlileri filan geliyor galiba, okan bayülgen'in yüce gönüllülüğü sayesinde atılmıyor sadece.
çünkü o ünlü ya o, onun dediği olur.
bir yasayı çiğniyor olmasının önemi yok.
ama kız yasayı çiğneyen birine karşı çıktığı için dışarı atılacak insan konumuna düşebiliyor.
bir insanın kanunun üzerinde sayılması için tek yapması gerekenin çirkefleşmek olduğu bir ülkede yaşıyoruz, hayatınıza sıçayım ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bide sigara icenler ozgurlugum kisitlaniyo tribine girmiyo mu uyuz oluyorum ya.

Sen keyfine sigara ic sonra bypass ameliyati parani ben odiim sigortamdan, onu napicaz. Zaten anlamiyorum niye sigara kaynaki hastaliklarin tedavi ucretini sigorta karsiliyor? Alkollu kaza yapinca kasko odeme yapiyo mu? Ayni hesap.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...