Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu nasıl bi salaklık

Fin

Öne çıkan mesajlar

abi biz kesinlikle cok garip bi milletiz

her ne kadar sanatcılıgı/entelligi tartışılır olsa da sonuçta adam o vasıfta oraya cagrılmıs (muhtemelen,bildigim kadarıyla), herhangi bir kazancı yok (kendi reklamını yapıyo derseniz ona eyw derim fikir sonucta), söylesi sırasında adam keyiflenmis yakmıs bi tane, ve tekrar ediyorum eşşek kadar salon, o sigara dumanı oradaki insanların birine zarar verebilecek bir potansiyele sahip olsaydı o kadar kişi kendi karbondioksidinde muhtemelen coktan ölmüs olurdu.

herkes o yasaga uymak zorunda, sanatcıysa o da insan diyenlerin fikrini de anlıyorum ama dunyanın neresine giderseniz gidin bu sanatcı tayfası aynı kafa, amerikan tv showlarında donunu çekiştirip taşağını kaşıyan adamdan tutun cok onemli bir roportaj verdigi sırada çişim geldi diyen tip adamlar bunlar, bunların olayı o zaten adamlar hissettigi gibi yaşıyor, o yüzden ben mühendisim adamlar sanatçı, ha orda başkabiri olsa eleştirilen eminim %99 mikrofonu verip kadına al soyle ne soyleyeceksen demezdi.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ben misafir olarak geldiğim yerde salona sıçıyorum.

ev sahiplerini de kovuyorum salondan.

en büyük zevkim vazoyu ağzına kadar doldurmak

:D Olay budur. Eğer başta "Konuşurken sigaraya çok ihtiyacım oluyor. İzniniz olursa bir tane içeyim" falan dediyse bir derece ama kurallar beni bağlamaz, über kişiliğim, karizmam var havası varsa ki sanırım öyle çok ayıp.

Kız ayrı hikaye. Git yanına lafını söyle baktın eziyor "Terbiyesizsin" de ve salonu terket. Belki crit olur.

Haber, video sunum biçimi büyük bir olaymış gibi duruyor ama ortam daha yumuşak sanırım. Kızın gitmemesi hatta yer yer gülümsemesi ondan. Gençler kendi aralarında eğlenmişler bizde geyiğini yapıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

abi biz kesinlikle cok garip bi milletiz

her ne kadar sanatcılıgı/entelligi tartışılır olsa da sonuçta adam o vasıfta oraya cagrılmıs (muhtemelen,bildigim kadarıyla), herhangi bir kazancı yok (kendi reklamını yapıyo derseniz ona eyw derim fikir sonucta), söylesi sırasında adam keyiflenmis yakmıs bi tane, ve tekrar ediyorum eşşek kadar salon, o sigara dumanı oradaki insanların birine zarar verebilecek bir potansiyele sahip olsaydı o kadar kişi kendi karbondioksidinde muhtemelen coktan ölmüs olurdu.

herkes o yasaga uymak zorunda, sanatcıysa o da insan diyenlerin fikrini de anlıyorum ama dunyanın neresine giderseniz gidin bu sanatcı tayfası aynı kafa, amerikan tv showlarında donunu çekiştirip taşağını kaşıyan adamdan tutun cok onemli bir roportaj verdigi sırada çişim geldi diyen tip adamlar bunlar, bunların olayı o zaten adamlar hissettigi gibi yaşıyor, o yüzden ben mühendisim adamlar sanatçı, ha orda başkabiri olsa eleştirilen eminim %99 mikrofonu verip kadına al soyle ne soyleyeceksen demezdi.

böle bişi yok
Sosyal ağlarda paylaş

konusma yapan adama uzaktan bağırarak sıgarayı bırak demezsin. gidip yanına söylersin sadece onun duyabiliceği bir sekilde..
belliki belirtmiş daha öcne derdini kızki yanına gelemnden daha sen sigaraya takıldın diye bıkbıklamaya basladı zaten mal.

sigarasını söndürmesi gerekirken, faşistsinsen, abazasın!, amerikan aptalısın" diye diye konusan adamın basındada dikilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

ordada kimse misafir değil. üniversite kampüsü toplumsal alandır.

kapalı mekandada kimsenin sigara icme hakkı yoktur. bu uyarıyı yapmak icin uyaranın uyarılan üzerinde hiyerarşik pozisyonda olması gerekmez.

rica edip bi tane icsemmi diye sormak bile ayıpken, dallama gibi sigara ciip" burdan oraya gelmiyoke, kokusu biel yok, kimyasalsız bu kağıda sarılmıs bikere" gibi boş boş konusmak zaten öküzlüğün daniskası.
kimsenin "acaba bu mekan nekadar büyüktür, o orda sigara iciyo buraya gelirmi? havalandırma yeterlimi? astımıma dokunurmu? üstüme sinermi?" gibi sorularla ugrasmak zorunda değil.

baskasının yanında sigara icilmemesinn sebebi insanların sağlığına zarar vermemek. temel insanlık haklarından biri beden bütünlüğünü ve sağlığını koruma hakkı. bu kadar temel bir insanlık hakkını ciğnerken, birilerine zarar verirken "faşistsin sen" diyebilicek kadar dallama, bu kadar akılsız, bu kadar saygısız bir adamın afedersiniz götünü keserim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...