Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hiyaa allah ne kadar güzel lan

thecure

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

BU postumdan attıktan sonra spor salonuna gidicem ve günlük rutin olarak 50dkda 6km koştuktan sonra 25dkda 10km bisiklet sürerek dinlenip sonrasında bodybuilding yapıcam. ve sadece bir bardak kahve içtim acı acı....

o beslenmeyle spor falan yapilmaz kandirmis seni antrenorun.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkçe'nin ilkokul seviyesinde kurallarına uyabilmek için özel efora ihtiyaç duyan, "kasmadığı" zaman uyamayan ve bunu "rahatlıktan" diyerek toparladığını zanneden insanlara bir yandan çok acıyorum, bir yandan hiç acımıyorum ben de. Huyum kurusun.

"Ehuehue nerden kapanıyorsan kapan git burdan xDDDDD;)))" demiş bir de SS koymuş, üstüne "işte böyle göt ediyorum insanları naber ;oP)))" diye lanse etmiş ya eheh, sıfır öz eleştiri, maksimum yüzsüzlük, çöp yaşam.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

aç karnına spor yapmak sağlıksız bişey değil mi
en basitinden insanın başı döner

Ben Prana (yaşam enerjisi) ile de çalışıyorum ama karışık konular şimdi alarmımı erken kurup sonra sabah tekrar kahvaltı yapamadan uyuya kaldım sonra azcık bişiler yedim kahvaltıdan sonra enerj sıkıntısı olmadı.

dasaaa said:

ben genel bir söylemde bulundum.
neden bu kadar hassassın ki?

lol

Doğam öyle ne kedar sevgi dolu olsamda acımasız eğilimleri var.

imamizer said:

Noyzura said:

BU postumdan attıktan sonra spor salonuna gidicem ve günlük rutin olarak 50dkda 6km koştuktan sonra 25dkda 10km bisiklet sürerek dinlenip sonrasında bodybuilding yapıcam. ve sadece bir bardak kahve içtim acı acı....

bak mesela spor kısmı var. suplement log ları diye kimsenin anlamadığı tuhaf bir dilde dönen muhabbet var. oraya takılabilirsin. bize de anlat hatta sonra neymiş ne değilmiş diye asdfasd adamlar belki anamıza bacımıza sövüyordur gizli gizli

aynen oralara da akmayı düşünüyordum.

pontipati said:

Noyzura said:

KuddusiMavra said:

1 aydır alkol yok, 24 gündür sigara yok.anlıyorum gözüm seni.

Beni anladığına sevindim . BU postumdan attıktan sonra spor salonuna gidicem ve günlük rutin olarak 50dkda 6km koştuktan sonra 25dkda 10km bisiklet sürerek dinlenip sonrasında bodybuilding yapıcam. ve sadece bir bardak kahve içtim acı acı....

p.s: alkolü bıraktım 2006da.

naptın sen ya

Alkol devlet kontrolünde satılan yani yasal olan bir uyuşturucudur. Uyuşturucu türleri arasında "depresanlar" sınıfına girer . Ama kendi tabirimle sölersem alkol kadar yavşak, saldırgan ve melankolik başka bir uyuşturucu yok.

http://kriminal.iem.gov.tr/narkotik.htm

Killer said:

you rage you lose

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/405091_347141405383014_79225002_n.png

kadın ilk cümlesinde haklı ama

Son cümlesinede anlıyorum . malum muhammedin evlatlığı zeyd idi hani şu köle iken evladı olarak alıp büyüttüğü eleman . Sonra Zeyd evlendi ama ama muhammed onun karısını da istedi ve zeyd anlayışla karşıladı bunun üzerine kuran'a zeydin karısınını muhammedin almasının gayet doğal olduğu ile ilgili bir süre eklenildi.

AHZAB 37. (Resûlüm!) Hani Allah’ın nimet verdiği, senin de kendisine iyilik ettiğin kimseye: Eşini yanında tut, Allah’tan kork! diyordun. Allah’ın açığa vuracağı şeyi, insanlardan çekinerek içinde gizliyordun. Oysa asıl korkmana lâyık olan Allah’tır. Zeyd, o kadından ilişiğini kesince biz onu sana nikâhladık ki evlâtlıkları, karılarıyla ilişkilerini kestiklerinde (o kadınlarla evlenmek isterlerse) müminlere bir güçlük olmasın. Allah’ın emri yerine getirilmiştir.

tabi savaş vardı o dönemler o yüzzden bir sürü kadınla evleniyordu hatta kendi yaşayan evlatlığının karısı ile bile evlendi savaş vardı ya oğlu ölürse ? sdf

Jaegerjaquez said:

Noyzura said:

Allahın hakkı III'dür isimli çalışmam.

abi ahahah çok iyi olmuş
üstteki nur olayı ahaha insan beyni çok acayip lan herkesde aynı beyin var ne uç noktalara kayıyor insanlar

beğendiğine sevindim =) 9gagde 1 dakikada -170 :( aldı ve müslümanların organize report ve ağlamaları ile kaldırıldı ;D Ama babungeyikte sorunsuz duruyor ;D

NolaxThensbane said:

50dkda 6km koşulmuyor yürünüyor yalnız.

yürümek ve koşmak arasında büyük bir fark var. 7km hıza ayarlayıp hafif tempoda koşuyorum . çünkü cardio için gerekli olan şey kalp atışlarının normalde attığı değerden 20-30 yukarı çıkması. Normaldeki kalp atış değerlerim 84-87 civarı ama yukarıda belirtiğim hafif tepoda koşunca 120-130 oluyor. Daha fazla hıza çıkmam vucudumu gereksiz yere hırpalamam oluyor ki buna gerek yok .

PastorOfMuppets said:

50 dakika koşamıyorsun zaten.

300+ dakika koşuyorum ama canım sıkılıyor bir saatin üstüne çıktığımda neden koşuyorum neden daha eğlenceli birşeyler yapmıyorum ki.. ben neyim kimim , v.s. sorulara dalıyorum asdf ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Türkçe'nin ilkokul seviyesinde kurallarına uyabilmek için özel efora ihtiyaç duyan, "kasmadığı" zaman uyamayan ve bunu "rahatlıktan" diyerek toparladığını zanneden insanlara bir yandan çok acıyorum, bir yandan hiç acımıyorum ben de. Huyum kurusun.

"Ehuehue nerden kapanıyorsan kapan git burdan xDDDDD;)))" demiş bir de SS koymuş, üstüne "işte böyle göt ediyorum insanları naber ;oP)))" diye lanse etmiş ya eheh, sıfır öz eleştiri, maksimum yüzsüzlük, çöp yaşam.

işte bunlar hep össy'ye hazırlanırken çok 31'in zararları.

Sana bir fıkra anlatayım bu konu ile ilgili :

Günün birinde Oxford üniversitesinden bi edebiyat profesörü yolda bir grup zenciyi sohbet ederken görüp kulak misafiri olmuş. Ve sonra onların yanlarına gidip

-"İngilizceyi ilk okul seviyesinde bile konuşamıyorsunuz sizlere acıyorum" demiş

Zencilerde önce gülmüşler sonra bu edebiyat profösörünü dövmüşler ve "fuq off" deyip paketleyip yollamışlar .

Nasıl fıkra ? şimdi uydurdum ;D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...