Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HUMBLE THQ BUNDLE (OHAE)

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

adamlar 2 charityle calısıyo
biri

The Child's Play Charity works to channel the goodwill of the worldwide gaming community into video games and game systems for sick children in hospitals. Child's Play works directly with hospitals worldwide to identify what kinds of games and systems can be installed in hospital wards and distributed "for keeps" to child patients. Since 2003, Child's Play has coordinated the donation of millions of dollars of games and game systems, making them a premier charity for helping children in need of the joy that games can bring.

American Red Cross
www.redcross.org

Humble Bundle is helping people affected by disasters like floods, fires, tornadoes and hurricanes, as well as countless crises at home and around the world by making a donation to support American Red Cross Disaster Relief. The amount of the donation is determined by the Humble Bundle consumer at the time of checkout. This support enables the Red Cross to prepare for and provide shelter, food, emotional support and other assistance in response to disasters.
Sosyal ağlarda paylaş

merak etmiyorum abi banane.

uzamasin zaten ahah. bence de %99 cukka yapmiyorlardir. ama %1 kerizlenme ihtimaline karsi sahsi savunmam boyle seylere prim vermemek.

o yuzden 5 dolar degil 3 dolar verirsem vicdanim daha rahat olur kendime karsi.

barem 7 dolar olsa 5 dolar versem daha rahat olurdum falan filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

merak etmiyorum abi banane.

uzamasin zaten ahah. bence de %99 cukka yapmiyorlardir. ama %1 kerizlenme ihtimaline karsi sahsi savunmam boyle seylere prim vermemek.

o yuzden 5 dolar degil 3 dolar verirsem vicdanim daha rahat olur kendime karsi.

barem 7 dolar olsa 5 dolar versem daha rahat olurdum falan filan.

sen barem 8 gibi düşünüp 6 ver mutlu ol çünkü o barem inmeyecek çıkacak ki o zaman 8 dolar olunca "aaa 3 dioduk 5 mi verices" fln diyeceksin büyük ihtimal =)
Sosyal ağlarda paylaş

Darksiders god of war'ın benzeri sistem olarak. İyi oyundur.
Saints Row 3, yeni gta'nın uçuk kaçık ve çok eğlenceli olan şekli gibi. Şiddetle tavsiye ederim. Düz steamden alamıyorsunuz ayrıca bu oyunu. Steamde tr'ye bloklu. Bundle alabilmek için büyük bir şans.
Metro korku ögeleri olan fps oyunu. Kitapları falan da çok güzeldir. Oyunda bayağı iyi.

Bu bundle'da oynanmayacak oyun yok. Tek tek indirime girseler bile alınabilecek oyunlar hepsi.
Sosyal ağlarda paylaş

thq nasıl kurtulur diye bi konu vardı neogafta, elemanın teki homeworld 3 yapsınlr demiş ben de bi post attım 40 yılda 1, consolefags kelimesi yüzünden perma ban atmış şerefsizler sdfh. hay koyim elit communitynize gelmem zaten daha http://neogaf.com/forum/showthread.php?t=501956&page=3
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...