Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

spo 5*2

hastalıklı eti yerlerse o zaman onlara da bulaşır mı? yoksa ısıdan dolayı virüs ölmüş müdür?
yanlız normalde öldürüp pişiriyorlardı artık canlı canlı biraz ordan biraz burdan pişiriyorlar..

sonra daryl ile carol'ın peşine düştükleri araba haç işareti vardı...acaba kilisedeki papazın arkadaşları mı? Beth'e naptılar acaba ben unutmuştum bile kızı..=)

Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Komutan said:

Tahminim doğru çıkıyor.

5x02

Bob kaçırılmadan önce ağlıyordu. Büyük ihtimalle gün içinde ısırılmıştı. Yamyamlar hastalıklı eti yediler.

aynen.
yalnız çok iğrenç bitti yaaaa...yamyamlık nedir emenike?!?!
bu adamın vizyonda ne işi var lan spoiler koyup spoiler vermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Komutan said:

Tahminim doğru çıkıyor.

5x02

Bob kaçırılmadan önce ağlıyordu. Büyük ihtimalle gün içinde ısırılmıştı. Yamyamlar hastalıklı eti yediler.

aynen.
yalnız çok iğrenç bitti yaaaa...yamyamlık nedir emenike?!?!

genc bilmedigin yerlerde takilma spoiler da verme.

sonunda ne istahli yiyorlarde hibineler. midem bi döndü yani.

Sosyal ağlarda paylaş

Coldwind said:

Komutan said:

Tahminim doğru çıkıyor.

5x02

bütün insan etleri hastalıklı değil mi? çok fark eder mi ısırılmadıktan sonra?

Isırılmış birinin etini yiyince ısırılmış biri gibi hastalanma ihtimali var.

Sosyal ağlarda paylaş

S5E02

eleman dışarda ağlayınca dedim bunu kesin ısırdılar veda ediyor. ikinci öpücük istemeler falan. bir vali gitti yenisi geldi anasını satim. Herifler bi de yamyam. o diil de 3. bölümde askerin yanındaki güzel popolu kıza bişey olmasından korkuyorum. :(

Sosyal ağlarda paylaş

Bob orada niye ağlıyordu kaçırılmadan? Zombi ısırmış olsa o saate kadar dönüşmez miydi ya da farketmezler miydi diğerleri ? Bir de nedir abi o, dünya batmış dışarda zombiler yamyamlar bilumum psikopatlar var hala tek başına uzaktan uzaktan takılmalar, ısırıldıysan da söylersin artık yani kaç zaman geçmiş hiç mi ders almaz insan...

Rahip'in tek olayı zombi muhabbeti başladığında cemaati içeri almamak mı yoksa bu yamyamlarla işbirliği içinde mi,Beth'i kaçıran arabanın arkasında da hac işareti var o da bir sinyal çakıyor, sanki rahip gizemini korusun diye her şeyle bağdaştırılmış.

Bu sezon biraz kötü gidiyor gibi... Karakterlerin hareketleri,sözleri, olayların akışı biraz anlamsız ilerliyor sanki.

Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Coldwind said:

Komutan said:

Tahminim doğru çıkıyor.

5x02

bütün insan etleri hastalıklı değil mi? çok fark eder mi ısırılmadıktan sonra?

Isırılmış birinin etini yiyince ısırılmış biri gibi hastalanma ihtimali var.

shane öldügünde zaten herkesin hasta oldugunu anladilar. yani virüs herkezde var. isirik yada ölüm tetikliyor bi sekilde. bu adamlar ilk defa insan yemiyorlar. isid gibi kelle keserken zombi olmadan yiyorlar adamlar belki fark budur.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...