Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

http://comicbook.com/blog/2013/02/17/the-walking-dead-what-are-daryls-tattoos/

Merak edenler buradan bakabilir. Walking Dead'in yeni çıkan oyununda ise Darryl babası ve amcasıyla birlikte kasabadan ayrılarak Merle'ü (hapiste) bulmaya çalışıyor. Zevkli oyun olmuş TWD severlere tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sezon finalinden bir bölüm önce pek çok süpriz dolu bir bölüm gene...

Daha kimse izlemeden spoiler içinde olsa da yazmayacağım hiçbirşey. Spartaküste çok pis spoiler yedim sezar mezar kimse takmamış izlemeyenleri...

Şunları söyleyebilirim sanırım,

sezon finali buradaki pek çok kişinin tahmin ettiği gibi olacak, o belli oldu.

Darryl!
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler 15. bölüm. 25 mart

Ya Merl'ü tam sevmeye başldım,öldürdüler dahası zombi yaptılar..Daryl ya çok kötü oldu...Michonne bile Merl'ün içindeki iyiyi gördü,MErl'ün kendisi göremedi bi!!ne gerek vardı acaba kendini böyle yem etmesinin...kahraman gibi ölmesinin???

gelecek bölüme savaş varr diycem ama 2 haftadan fazladır her bölüme savaş var diyorum bir atraksyon olmuyor.emin olamadım o yüzden.

Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

spoiler 15. bölüm. 25 mart

Ya Merl'ü tam sevmeye başldım,öldürdüler dahası zombi yaptılar..Daryl ya çok kötü oldu...Michonne bile Merl'ün içindeki iyiyi gördü,MErl'ün kendisi göremedi bi!!ne gerek vardı acaba kendini böyle yem etmesinin...kahraman gibi ölmesinin???

gelecek bölüme savaş varr diycem ama 2 haftadan fazladır her bölüme savaş var diyorum bir atraksyon olmuyor.emin olamadım o yüzden.

arabesk yaşam tarzı. alayına isyan dedi

:(
Sosyal ağlarda paylaş

darly net governorın dişine dişine vurcak. hatta medieval bile gidebilir

ha size bi de kötü haberim var o sarışın ördek şimdi bi de kendine işkence edildi diye ukalalık + emoluk + depresiflik karışım hiç çekilmez bir karakter olacak söylemedi demeyin. hatta govna sevdikleri birini öldürürse hepsi benim suçumdu falan diye en az 10 bölüm depresyonunu izleriz net, battaniyeye sarılıp elinde kahveyle takılır herşeye saçma saçma yorumlar yapar falan. ıyyy kanım dondu

Sosyal ağlarda paylaş

spoya cevap

evet de o kadar da değil,orda ne tarz bir işkenceye maruz kaldı bilmiyoruz işkenceden sonra sanmıyorum o ergen tripleri olsun, aslında işkenceye maruz kalmamış olabilir???yüzü gözü kan revan içindeydi ama o bir önceki bölümün boğuşmasından da kaynaklı olabilir.Governor bence Andrea'yı korkutmak veya yem etmek için kullanacak ondan orda tutuyor,
****hee ama eğer durum buysa yani işkence yoksa, o zaman o dediğin 10 bölümlük Andrea draması olur

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...