Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FPS beynimizi nasıl geliştirir

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

http://www.pcgamer.com/2012/11/23/ted

(Şimdi işyerinde gaming siteleri vs açılmıyor google da link buydu burada olmalı yani evet)

Burada açıklamışlar FPS nasıl geliştirir beynimizi, dikkat dağınıklığı yarattığı ve gözlerimizi bozduğu neden yalandır fln diye.

Viral değil diye düşünüyorum ama viralse söyleyin ben de saf saf çevreme haklılığımı haykırmayayım

Edit; Açıklayan abla "daphne bavelier" diye biri
Edit2; Evet link direk haberin kendisine imiş
Sosyal ağlarda paylaş

Hücre öldürmüyor demiyorlar ki. dikkat eksikliğine ve görmede kötüleşmeye sebep olmuyor aksine bunları enhance ediyor diyorlar. Hem ayrıca adamlar bilimsel olarak araştırdık deney gruplarıyla testler yaptık diyor. E şimdi ben "e o zaman dedikleri doğru olabilir" derim.

Ha biri kalkıp da, "yahu sallamasın o kadın, buyrun işte biz de araştırdık, oyun oynayan grup beyin hücreleri yanmış, gözlüklü, dikkatini toparlayamayan tiplerden oluşuyor aha da sonuç" derse o zaman oturup o sonuçları da okumak gerekmez mi :)

Neyse.

Edit; ayrıca videoda da diyor, "oynamak ile aşırı oynamak arasında fark var, aşırıya kaçmamak lazım"

Biz abartıyoruz o ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

Fps oynayan adamda beyin ne arar
Yeterli tespit için random bi internet kafeye gidin bık bık susmayan 14-55 yas skalasında bağıran ayıların hepsi fps oynar asdf

daha ziyade dota 2, fifa 12 felan oynuyor o tipler. fps oynamak daha yetenek ve zeka istediği için zor kafelerde quake oynayan unreal oynayan battlefield oynayan adamlar görmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Fin said:

Fps oynayan adamda beyin ne arar
Yeterli tespit için random bi internet kafeye gidin bık bık susmayan 14-55 yas skalasında bağıran ayıların hepsi fps oynar asdf

daha ziyade dota 2, fifa 12 felan oynuyor o tipler. fps oynamak daha yetenek ve zeka istediği için zor kafelerde quake oynayan unreal oynayan battlefield oynayan adamlar görmen.

naptın fifa mı beyinsiz oyunu?oy oy oy...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...