Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bizim öyle ecdadımız yok

fenn

Öne çıkan mesajlar

abi dua edin ben matama+sequo seviyesinde bi zengin değilim abiler.

bu açıklama üzerine hemen Mehmed the Zombie Hunter isimli aksiyon filminin çekimleri için düğmeye basardım.
Gençliğinin getirdiği heyecan ve hormonlarla Duke Nukem gibi karakter olurdu.

İlk sahnesi de resident evil'in son sahnesi gibi olurdu. surlara tırmanıp aşağıdaki zombilere bakar ve üstlerine atlardı bi çırpıda!
Sosyal ağlarda paylaş

abi tamam anlıyorum ilgi çekiyor,fakat durmadan sevişen,gecede 25 kez oda değiştirip,3'er kez boşalan,toplam da 75 metreküp sıvı harcayan çoban çeşmesi olarak gösterilmesi çok abesle iştigal,paraları yok,savaş sahnelerine abanmıyorlar,paso harem de kin,şehvet,intikam öğelerini işliyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi neden sürekli negatif bir ortam yaratıyor bu adam. Neden sakin sakin ve güzelce açıklama yapmıyor ? Negatif bir ortamdan hoşlandığı için mi acaba ?

Bu dizinin kurgu olduğu kaç defa daha söylenecek ya ? Gerçi izlemiyorum ama kesin az bile anlatmışlardır. Şehzade Mustafa olayı da nasıl bir tepki olacak ülkede merak ediyorum. Madem Kanuni'nin hayatının düzgün anlatılmasını istiyorsun, yönlendir insanları mesela güzel bir kitap var de, güzel bir belgesel var de.

Belgesel izlediğini beyan eden bir ülkede, niye böyle bir etki yaratıyor lan madem bir dizi. Ntv'de "Büyün Dünya Tarihi" diye bir belgesel yayınlanıyor. Asurlular, Lidyalılar güzel güzel anlattı herifler. Acaba açıp izledi mi ? izleyecek mi ? Kanuni'ye de gelecek sıra belgeselde
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Kardeşini boğazlayanlardan kimseye fayda gelmez.

neyse biri de o zaman 1925'de şapka giymeyen rizelilere,hamidiye kruvazörünün attığı topların hikayesini dizi yapsın,hatta dizinin adı da o olay yüzünden fıkralaşmış olan şu ad olsun;

Atma Hamidiye Atma, Vergi da vereceğuk, Şapka da Giyeceğuk
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

abi merak ediyorum,kanuni gerçeğini anlatında o düzgün kaynaklarınızdan dinleyelim.

Lawl, can dundar ataturk belgeseli yapip Ataturkun insani yanlarini gosterdiginde ulusalcilar cildirinca dalga geciyorsunuz, ayninin kanuniye yaptiklari zaman da siz cildiriyorsunuz. al ulusalcilari vur size.
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

Masakari said:

neyse biri de o zaman 1925'de şapka giymeyen rizelilere,hamidiye kruvazörünün attığı topların hikayesini dizi yapsın,hatta dizinin adı da o olay yüzünden fıkralaşmış olan şu ad olsun;

LOOOOOOL iktidar için kardeş gırtlaklamak vs öne sürdüğü şeye bak. AHAHHAHAHAHAHHA
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

Masakari said:

butthurt 101

ahahahahahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

maesselam said:

abi merak ediyorum,kanuni gerçeğini anlatında o düzgün kaynaklarınızdan dinleyelim.

Lawl, can dundar ataturk belgeseli yapip Ataturkun insani yanlarini gosterdiginde ulusalcilar cildirinca dalga geciyorsunuz, ayninin kanuniye yaptiklari zaman da siz cildiriyorsunuz. al ulusalcilari vur size.

güzeldi o belgesel bence baya
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman da devletin devamı ve o devletin halkının huzuru için,huzursuzluk çıkarmaya namzet,kişileri öldürmek mantıklı olabilir,ama bu devirde şapka için,bir şehri bombalatıp,şapka takmıyor diye halkdan insanları idam ettirmek saçma geliyor.

bu zaman da devlet idarelerin de neler,neler dönüyor,kaldıki 500 sene önce neler dönmesin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...