Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İmam Nikahı yaptırdınız mı/bekarsanız evlendiğinizde yaptırır mısınız?

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

kuddusi yalanı günahı bırak ,1924'den 1949'a kadar bir tek imam-vaiz,hatip yetiştirlmedi bu ülkede,1924 den sonra,imam-hatip yetiştiren hocalar istiklal mahkemelerinde ya da dar ağaçlarında son nefeslerini verdiler.bide diyorsunki chp gak guk,abi boşuna iktidar hesabı yapma,asker sebep olmazsa 5000 sene daha senin zihniyetin bu ülkede iktidara gelemez:D

edit:istiklal marşını yazdırdığınız adamı sürgüne,batı-doğu cephesinde büyük kahramanlıklar yapmış insanları,binbir dalavereyle dar ağacına ben göndermedim kuddusi hacut
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

ben yok demedimki 2.planda dedim,tabii ki nikahlıyım,ama diyanet işleri başkanlığının olması bu ülkede,sünni,alevi,hıristiyan,musevi,bütün inanç sistemlerini,inanılmaz derecede tahrip etti.1945-50 li yıllara kadar,ölen vatandaşı yıkayacak imam bulamadıklarından,imam-hatip açtı devlet,oda elinde patladı tayyip yüzünden ahahahaha

sen şaka mısın?

gerçekten soruyorum.
bak ben yeniyim burada ama seni tanıyorum ben mesela, bir şekilde.

ve bana bir çeşit virüs gibi geliyorsun.
kendini bu kadar inkar ederek var olma çabası gösteren başka bir varlığa rastlamadım ben.
kötü bir şey söylemiyorum burada ama sağlıklı bir şey de yok.

bir çeşit sistem ürünü!
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Ayrıca şu soruma cevap verin

Nigger_of_the_sand said:

İmam kendi kendini evlendirebiliyo mu peki? Ya da adam imam olsa, bi gece kulübü ya da barı beraber terk edenlere yönelik evlendirme hizmeti sunsa orada o zaman ne olacak?

abi din kendi içinde fail zaten ayrıntısına niye iniyosun:D
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

kuddusi yalanı günahı bırak ,1924'den 1949'a kadar bir tek imam-vaiz,hatip yetiştirlmedi bu ülkede,1924 den sonra,imam-hatip yetiştiren hocalar istiklal mahkemelerinde ya da dar ağaçlarında son nefeslerini verdiler.bide diyorsunki chp gak guk,abi boşuna iktidar hesabı yapma,asker sebep olmazsa 5000 sene daha senin zihniyetin bu ülkede iktidara gelemez:D

edit:istiklal marşını yazdırdığınız adamı sürgüne,batı-doğu cephesinde büyük kahramanlıklar yapmış insanları,binbir dalavereyle dar ağacına ben göndermedim kuddusi hacut

şu mesaja kadar adama cevap veriyordum şimdi zamanıma acıdım lol. ismet inönü: yobaz hunter. adam sağlam çalışmış zamanında bunlar hala kıç üstü oturamıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
http://static2.fjcdn.com/comments/90-95+of+FunnyJunkers+are+in+all+probability+ugly+to+average+_860ea9fd448f5a46740199849d2e6dd4.png

Allah'a ne kimle sevistigimden? Yoksa dini evlilikler Allah icin RSS guncellemesi islevi mi goruyor:

http://wp.patheos.com.s3.amazonaws.com/blogs/friendlyatheist/files/2009/11/holysmut.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...