Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Göztepe Parkına cami için onay

Joker

Öne çıkan mesajlar

topbaş açıklama yapmış, geçtiğimiz senelerde kadıköy belediye başkanı selami öztürk o noktaya yakın başka bir alanı cami yapılması için öneride bulunmuştu şimdi o alternatifle ilgili masaya oturulacakmış eğer kadir topbaş söylediği gibi ortamın gerilmesine ve sorun çıkmasına karşıysa kadıköy belediyesinin yönlendireceği yere camii yapılır, yeşil alanımız korunur

umarım topbaş'ın şu sözleri samimidir.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

deady said:

"nutella yerim" said:

NE YANİ CAMİ YAPILMASI SİZİ NEDEN BU KADAR RAHATSIZ EDİYOR DİNSİZ MİSİNİZ YOKSA !!1

EVET

UZGUNUM AMA BU ULKEDE MİLLİ VE MANEVİ DEGERLERİ AŞAĞILAYANLARA YER YOK, ESKİ CEHAPE ZİHNİYETİ DÖNEMİNDEYDİ BUNLAR, GİDİN DARBECİLERLE AYNI KADERİ PAYLAŞIN

BU DEVİRDE DİNSİZ OLMAK NE ZAMANDIR MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİ AŞAĞILAMAK OLARAK GÖRÜLÜYO BENİM DİNİM BANA SENİNKİ SANA

YA SEV YA TERK ET DİYOSUN YANİ GİTMEZSEK NE OLACAK YAKACAKMISIN YOKSA KAFAMIZIMI KESECEKSİN
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım etrafta camii olmazsa anlarım... ama yakında camii var hemde tarihi bir camii var ama nedir bu inadın oraya camii dikecem yeşil alanı yok edecem?

Ayrıca bağdat caddesi üzerinde mevcut camiiler dolmazken (cenaze namazları hariç) nedir bu camii merakı?

Bir eğitim binası yap, bir kurs verecek bina yap... Herkes mühendis herkes doktor herkes üniversite mi mezunu olacak?

Ayrıca şu din ile milli değerleri birleştiren ey yobaz kardeşim... Bu ülkede başkan din yok mu? başka inançlar yok mu ? sen onlara saygı gösteriyor musun ? Cemevileri yıktırmıyor musun?

Bence Filistine, İsrail'e,Suriye'ye camii yaptıralım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...