Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampuan Alternatifi?

BramStoker

Öne çıkan mesajlar

watsonda kelebek marka lifin bi çeşidi var adını unuttum. iyi hamamlarda ondan kullanıyolardı.

yüz için %100 ipek lifler var ondan al. minicik zaten 2 parmagn girer ancak.

bekarsın hemi ? sen şimdi bunların hepsini unut hemen evlen. kadınlar bu işlerin hepsini hallediyor onlar için bi hobi ve bu işleri onlara bırakmalısın.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

bu şampuan ,bioder,bioksin,bioderma,ot bok derman... türevlerinin başka versiyonumu yoksa yabancı markamı? Çok kazıkladılar türkleri.

Hepsinin reklamıda
Bilmem ne laboratuvarının uzun süreli çalışmaları sonucu... diye başlıyor

yok onlarla alakalı değil gibi. sacı dokuluyor diye doktora giden arkadaşa bu ürün tavsiye edildi hatta reçete yazıldı. yani bioder bioksin öneren doktor duymadım daha. bu dermalutenin standart şampuanı, denemeye değer, özelllikle sac dokulmesi olanlar
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

Hazir topak varken yazayim.benim sac derisi mevsim degisikliginde soyuluyo kepek yapiyor.gundr 10 defa yikasamda ayni.var midir yapilacak bisi?

aynı sorunuma bi çare beyler..2 gün yıkamasam kafayı,annem şarjlı el süpürgesi ile süpürecek dereceye geliyor bazen özellikle mevsim değişikliklerinde.kafaya hiç sabun kullanmıyorum ama nafile..
Sosyal ağlarda paylaş

marksman said:

oha Dermalute denmemiş. yan etkisini görmediğim tek şampuan diyebilirim. kepek olmuyor, saç dökülmeyi baya durdurdu,

böyle saçlarım 'sıhhat sıhhat' diye yanıp sönmeye başladı.

ferahlatıcı etkisi felan yok direk temizliyor bi de vitaminler var içinde (vitamin H, B3, B5,E). eş dosta tavsiye ettim hepsi memnun. eczanelerde satılıyor 22 tl idi yamulmuyorsam.

şampuanından memnun olmayanlar bi baksın kullansın derim. hakkaten iyi parasını da hak ediyor.
ulan sanki şirketin veliahtıyım

http://www.kozmotrend.com/media/catalog/product/cache/1/small_image/285x285/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/d/e/dermalute-250ml-sac-koruma-sampuani.jpg

Bioblas'dan iyi mi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

Pantene Pro V ince telli saçlar için dolgunlaştırıcı olanı kullanıyorum. Çok iyi iş çıkarıyor, über saçlarım var ama ne koyuyorlar bu şampuanların içerisine belli değil. Çok kıllanıyorum. Sabun (beyaz, kalıp sabun) kullandığım zamansa kepek oluyor. Kepek yapmayan sabun yok mudur acaba? Veya şampuana alternatif nedir?

http://images.gittigidiyor.com/3416/ZEYTINYAGLI-SABUN-EL-YAPIMI-DOGAL-SOK-FIYAT__34160506_0.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

vivavale said:

Hazir topak varken yazayim.benim sac derisi mevsim degisikliginde soyuluyo kepek yapiyor.gundr 10 defa yikasamda ayni.var midir yapilacak bisi?

aynı sorunuma bi çare beyler..2 gün yıkamasam kafayı,annem şarjlı el süpürgesi ile süpürecek dereceye geliyor bazen özellikle mevsim değişikliklerinde.kafaya hiç sabun kullanmıyorum ama nafile..

aynı sorun bende de var hed & şoldırs kullanıyorum. Nispeten daha az oluyor mevsim geçişinde kepeklenme.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...