Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Fenerbahçe

micha

Öne çıkan mesajlar

yendikmi
varmı daha ötesi
mutluyuz oh be
rahatça uyucaz uykumuzu[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mavi, 30 Ekim 2004 22:32 tarihinde demiş ki:
helal olsun ama bjk 'ye kimse beklemiyordu bunu kimse sorsam fb alır fb formda fb şöle böle tıs tıs fb.

ben bekliyordum
çünkü bi çıkış lazımdı beşiktaşa
ve bu maç çok uygun yani derbi maçı
sonuçta bu sezon çok kötü başladık ama büyük takımız yani böyle gidecek değil heh
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Naa, 30 Ekim 2004 22:31 tarihinde demiş ki:
Carew'e 2 kere kırmızı kart gosterilmeliydi
Okan'a vede Emreye Cifr saridan kırmızı gosterilmeliydi.
Sergen mac boyunca itiraz etti bir sari gosterilmedi sonra kulubede yedi sariyi.

Besiktas ilk yarida yakaladigi 4 pozisyonun dısında tamamen hikayeydi.Bos kosmaktan baska bisi yapmadı ilk yari saha da fener die bisi yoktu zaten.
2.yarida Besiktas yoktu ama son vurusları yapamayan bir fener vardı.İlk defa bir macın bu kadar tek yari sahada oynandıgını gordum.Ama orta yapma ozurlu kanat oyuncuları ile dolu fener bir pozisyon yakalayamadı.

herseye ragmen tebrikler. Ha bide Bu besiktas taraftarinin kavga etmedigi bir macı gorsem disimi kıracam..

ruyanda gorursun sen onlari anca..

ahah ya adama bak sacmalamak paraylami tabi..

carewe iki kere kirmiziymis.. maci gurese ceviren bizdik sanki..
neyse ya yendik feneri.. belliydi zaten bu kadar basittir.. cok kolay fiksturumuz var simdi.. onlarin hepsini bu moralle kazanmasini bilicez umarim. cok da karli cikicaz bu fener cok puan kaybeder..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 30 Ekim 2004 22:37 tarihinde demiş ki:
said:
Mavi, 30 Ekim 2004 22:32 tarihinde demiş ki:
helal olsun ama bjk 'ye kimse beklemiyordu bunu kimse sorsam fb alır fb formda fb şöle böle tıs tıs fb.

ben bekliyordum
çünkü bi çıkış lazımdı beşiktaşa
ve bu maç çok uygun yani derbi maçı
sonuçta bu sezon çok kötü başladık ama büyük takımız yani böyle gidecek değil heh

iyi oldu tabi gaz oldu bu galibiyet ile kadro biraz.[signature][hline]0 bir -Kuzu
MSN efea[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada yazcaktım unutmuşum. herkes carewe filan kızıyor ama yanlış gördüğümü umut ederek emrenin ilky arıda yaptığı pozisyon neydi öle. yani olmadı nobre son anda engelledi yüzüne basıyordu. istemeden gittiyse ayağa tamam da yüz ifadesi baktığı yer fln bana korkunç geldi. bilerek yapmamıştır umarım onu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 30 Ekim 2004 22:52 tarihinde demiş ki:
bu arada yazcaktım unutmuşum. herkes carewe filan kızıyor ama yanlış gördüğümü umut ederek emrenin ilky arıda yaptığı pozisyon neydi öle. yani olmadı nobre son anda engelledi yüzüne basıyordu. istemeden gittiyse ayağa tamam da yüz ifadesi baktığı yer fln bana korkunç geldi. bilerek yapmamıştır umarım onu

yüz ifadesine göre bilerek yaptı bence ama
istediği basmak deildi bence
basarmış gibi yaptı..

bu arada nobrenin durumu nası bilionuzmu

kulağı kopmuştur ya kesin o pozisyonda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Naa, 30 Ekim 2004 23:04 tarihinde demiş ki:
Allah askına guldurmeyin beni
Emre mac boyunca bicer dover misali calıstı.
ne biçeri ne döveri be. ona bakarsan ilk yarıda iki kere hoydonk emreyi ceza sahasında itti ama uyarı bile almadı hoydonk aynı faulü 20 kere yapması mı gerek illa. ha ama basit pozisyonlar bunlar söleme luzmü bile yok. sen alışmışsın tabi hakemlere aksi durumda en ufak şeylere sarılıosun.

bol bol gül kime ne yani sabaha kadar gül sen lol
Sosyal ağlarda paylaş

ya bence o pozisyon(kalecinin elinin deyip deymediği tartışması) o kamera açısıyla anlaşılamaz.kaleyi karşıdan gören bi kamera olması lazım.[signature][hline]I don't think people meant to be by themselves.
That's why actually you find someone you care about, hold them tight.
Because nothing sucks more than feeling all alone,no matter how many people are around. Scrubs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...