Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Fenerbahçe

micha

Öne çıkan mesajlar

galatasaraylılar bi girmesin araya :P
şurda bi havamızı atalım ama 2 dk
ondan sonra sıra sizde :P[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

bu nasıl iğrenç bir maçtır öle ya bir fenerli olarak utanıyorum takımımdan ya iğrenç oynadılar beşiktaşlı bazı oyuncuların hareketleri tahammül edilir gibi değildi o ayrı ama nası iğrenç bir futbol oynar fener ya(ama bence carew kesinlikle Piere yaptıklarında sonra atılmalıydı[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

lol
dışarıdan araba sesleri geliyo
ne güzel bi atmosfer ne gadar muhteşem bişi ya :P[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

ulan ama o kadar rahat giden maçta bize kalp krizi geçirten iboya bidaha selamlarımı sunuyorum hehe

önceki sayfalarda biyerde fikstürü koymuştum. birbirinden beleş maçlar. devre bitene kadar bütün maçları alırız diyorum

bu hafta fener-ts
sonra da gs-fener galiba fikstür. bu maçlarda berabere bitse şu fark azalsa da hiç değilse yaklaşsak eheh
Sosyal ağlarda paylaş

ah be ibo görmesen o kırmızıyı rüyam(10-0 yenioduk :p) gerçek olabilirmiydi sanmıyorum ama gene bi ümit :) hakem golümüzü yedi valla çok kızgınım en son pozisyon ayıb etti 94.10da korner kullandırıyorsa onuda devam ettir be güzel hakemim ama hakem gerçekten iyidi üstelik bu kdr genç olmasına rağmen genç hakemlerimizin önünü açalım böle maçlara verelim ki kendilerine güzel motivasyon olsun.son olarak iyi oynadık kazandık[signature][hline]In Flames We Trust
Sosyal ağlarda paylaş

Carew'e 2 kere kırmızı kart gosterilmeliydi
Okan'a vede Emreye Cifr saridan kırmızı gosterilmeliydi.
Sergen mac boyunca itiraz etti bir sari gosterilmedi sonra kulubede yedi sariyi.

Besiktas ilk yarida yakaladigi 4 pozisyonun dısında tamamen hikayeydi.Bos kosmaktan baska bisi yapmadı ilk yari saha da fener die bisi yoktu zaten.
2.yarida Besiktas yoktu ama son vurusları yapamayan bir fener vardı.İlk defa bir macın bu kadar tek yari sahada oynandıgını gordum.Ama orta yapma ozurlu kanat oyuncuları ile dolu fener bir pozisyon yakalayamadı.

herseye ragmen tebrikler. Ha bide Bu besiktas taraftarinin kavga etmedigi bir macı gorsem disimi kıracam..[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım Sen beni dostlarimdan koru dusmanlarımla ben ilgilenirim!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...