Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

seiko saat olayına son noktayi koymus

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

o saati sana bana yapmıyor zaten adamlar.

Amerikan tarzı "fuck you, that's why" ve "Because we can" kafasında yapmış da olabilirler. Bizim bilmediğimiz ama dünyayı paso gezen işlere sahip adamlar da olabilir. Ya da en basidi, sürekli doğu - batı Amerika uçan adamlar da olabilir. hatta onlar da verecekleri paraya acımıyor da olabilir. Zenginin malı yine züğürtün çenesini yoruyor.

edit: 5000 dolar olan saate laf eden arkadaşlar en ucuz modelinin tanesi 100.000+ dolar/euro olan markalarda ragequit atacak galiba :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen çok da gerekli bir saat olmadığına inanıyorum.
Sürekli yurt dışına seyahat eden çoğu kişinin asistanı olur, gittiği yerde onu karşılayacak biri olur vsvs zamanı ögrenmek için bu saati kullanmaz ve ayarlamalarının çoğunuda cep telefonundan halleder.
Zaman için kullanılmıcaksa geriye bir tek şıklık güzel durması kalıyor, 5k dolar ucuz bişi değil sonuçta çok daha şık saatler var.
Tabi beğeni herkese göre değişir, bi saate o kadar para vericeksem u-boat tercih ederim şahsen. Yada 4 5 tane replica saat alırım o gün giydiğime göre değişik değişik kullanırım.
Ama bana görede saat olmazsa olmazdır 7x24 kullanırım.

*Urwerk in çok acaip saatleri var :D
Sosyal ağlarda paylaş

Saat herseyden ote pratikdir ,cepten cikartma gibi dert yoktur, guzel durur, sarji bitmesi gibi bir durum yoktur, pili bitsede cok uzun surer, karsinizdakinin hediye almasini kolaylastirir karsinizdakini de dusunur, yardim severdir, kronometreli ise can sikintisini giderir, 2 3 kisi ayni anda oyun oynayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...