Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Processing power nası satarım lan" diye geldik meğersem bitcoinmiş.

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Yeterince cloud bilgim, hevesim ve ilgim olsa cloud üzerinden bitcoin mining denemeye çalışacağım, ama şu sıralar sanırım zorluk iyicene arttığından feasible olmayacak gibi. Amazon Elastic Compute Cloud'da GPU Instance'lar var, nVidia Tesla ekran kartları bağlı. Saatlik 2 küsür dolar. Bunlardan birkaç on tane senkronize bir biçimde çalıştırıp yardırtsak, bi şey çıkar mı acaba. Gerçi tek akıllı ben miyim ya, illa ki birisi denemiştir. Neyse bulunsun. Olur da deneyip başarırsanız bi kola ısmarlarsınız. Ki kola da sevmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Bitcoin ve Silkroad, yok artık ya....

Global Sermaye ne yapacağını şaşırdı. Hakikaten fesatlığın sınırı yok.

Devlet regülasyonlarını alt etmek için ilginç bir yaklaşımla çıkmışlar bu sefer.

İyi niyetle kullanılsa da genelde suç geliri aklama üstüne sitelerin değer belirlemesi kıllandırıcı değil mi?

http://motherboard.vice.com/blog/the-silk-road-is-showing-cracks
Sosyal ağlarda paylaş

bbqcoin diye coin yapmışlar , du bakalım diye denedim , btc üzerinden kazanabileceğimin 10 katını falan kazandım. Gerçi şimdi farkettiler kazanılmıyo ama ıyıydı yani o an için :D

Şimdi yeni coin çıktıkça takip ediyorum :D zaten az mhash ile mine yapıyorum bari yeni çıkanlardan ne çıkartabilirsem çıkartiim ki sonunda satabilirsem bazen çok abartı fiyatlara satılabiliyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
http://www.bbc.com/news/magazine-32816775

All computers produce heat, but computer servers produce a lot of heat - so much that it usually costs a fortune to cool them down. So why isn't this heat used instead to keep homes or offices warm? Actually, "nerd power" is already being tried out.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...