Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

abi dota'da sorun biraz su, olay takım oyunu oldugu için senin kişisel başarın bir yere kadar etki ediyor oyuna, o yüzden o takım olgusunu gerceklstrmek için birbirinin sözünü dinleyen arkadaslar ile oynamak önemli,yoksa pub game'lere girerek öyle yükselmek kolay degil,sen istediğin kadar oyna adam dk 35 de ultisiz botsuz gezebiliyor falan.. bataklık gibi oynadıkca pubda daha dibe cekiyor seni
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar basarisizlik bahaneleri direk. Zaman zaman ben de görüyorum moronlar falan ama muhtemelen kardesine falan account veren insanlardir onlar da, ya da iste oynarken telefonla konusuyor, kölesine blow job yaptiriyor, sarhos oynuyor vs. Cogu oyun adam gibi geciyor.

Dota takim oyunu dogru o yüzden o kitleden kurtulmak istiyorsan onlardan farkli bisey yapman lazim. Tek basina easy lane e gidip item kasarak oyun kazanilmiyor malesef. Son 10 oyununda kac defa wardla baslayip uzak lane gidip adamlarin ormaniyla rün spotu wardlayip oynadin?

Yine ayni son on oyunda kac defa oyundaki en fazla gpm ve en az ölme istatistigini ayni oyunda yakaladin?

Nefret ettiginiz insanlardan cok da farkli degilsiniz bunu anlatmaya calisiyorum ben sadece. Farkli olun zaten oynadiginiz kitle de degisicek.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben farklıyız demedim, ama hiç bir oyunu hadi bunu trolliyeyim diye oynamadım, yada oyununda cıvıtmadım, yeteneiksizce hamleler yaparsın,bilgi eksikligin olur, bunu takımın telafi eder,ya da sen cok iyi olursun telafi edersin..

ama pub girdign oyunda 2 tane gerizekali cıkınca, bak bu mirana oku tutturamamak,yada pudge ile hook tutturamamak degil, bildiğin dünyadan bi haber adam olunca 2 tane, sen tüm mapi wardla, 10-0-10 oyna fark etmiyor,o adamlar sana kaybettiriyor, bu nedenle takım oyunu önemli diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dota takim oyunu dogru.

Siz takimdaki rolünüzü %100 yerine getirebiliyor musunuz? Hayir.

Seni yeto olarak siniflandirmis steam, yeto olmadigini göster sisteme ki cik o ratingden. Sistemin size 4 mükemmel oyuncu verecegini hayal ederek yasiyorsaniz bisey diyemem tabi.

Sen al bi windrunner git hard lane e, wardini dik, mekani force stafini hizlica cik dön bi de gang at %90 kazaniyosun zaten.

Ha ama dedigim gibi axe alir ormana gidersin sonra takim feedledi ben ne yapayim dersin 10 sene daha matchmakinge küfretmeye devam edersiniz nolcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm sen patatessin oyundaki herkes de patates zaten. Sistemin tek yapamadigi insanlara ayni herolari sectirmek. Ayni patates 2 farkli heroyla tümüyle farkli oynuyor.

Drow alinca creep kesebiliyor, anti ile kesemiyor mesela. Ya da bir oyun sniper alip feedliyor, diger oyun az öleyim diye dragon knight aliyor.

Zaten herkes patates oldugu icin ufak farklar oyunu kimin kazanicagini belirliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

her iki macimin biri koordinasyonlu, efendi oyuncularla keyifli bir oyun
digeri enigmanin ultiyle full hp 4 kisiyi solo oldurmemi bekleyen angutmeisterlar, besinci dakika 10/0 yapmisken 20 km otede ebesinin catisinda hero vardi niye creepe daldin u nub diyen feeder ruslar

ne yapalim bu durumda
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

oyun kazanma şansın hangi takımda daha çok rus olduğuna göre değiştiği sürece istersen 5 kişilik oyna, tüm mapi wardla lol

Oyunu kazanma sansin takimdaki rus sayisina göre degisir tabiki sen de russan.

Kendin söylüyorsun iste bulundugum ratingde benim etkim 0 diye, demek ki o ratingin adamisin sen de.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam siz aslinda cok iyisiniz de sistem size kötüleri veriyor. Bak 5 kisiyi gecti burda sov yapiyorum takim yetemiyor diyen. Lütfen aksam beraber parti kurup girin mm de siraya ben de gelip izleyeyim. Hatta rus serverina girin arka arkaya 3 oyun kazanin sonucta 0 rus vs 5 rus sabaha kadar yenmeniz lazim dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...