Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

kzpmaza said:

support hero almışsam wardsız kuryesiz oyun oynamam.
warlock'a meka+aganim+refresh kasarım combatta kimseyi kımıldatmam takıma destek olurum.
yazdıkların müthiş gereksiz, rus olsa şunları yazmaz.
drum, kurye ve wardın refresherla ne alakası var?
tamam senin dediğin gibi 5300 goldluk item yerine 300-500 goldluk drum ve ward alıp gezerim.

sen oyun boyunca böyle geziyorsun çünkü refresher alıcak para kasamıyorsun.

5 kişi oynamıyosan yapılır bu ya. ama 5 kişiyken harbi bunları kasabiliyosan diğerleridne bi sorun vardır. ya da fatalbonsdla falan killer sana gelmiştir bala dote
Sosyal ağlarda paylaş

warlock çok güzel babysit yapıp çok güzel de para kasabilen bir hero. babysit yapıyor diye bütün oyun support olma şartı yok. 30 dk da aganim çıkamıyorsanız sizin ve takımınızın suçudur bu.

her combattan sadece fatal bonds ile assist parası alır rahat rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Sevgili kzpmaza.

Ben ne demek istediğini anlıyorum. Gerçekten. Aghanim olmadan Warlockla 1k bile hpye ulaşamamanın ne kadar kötü bir şey olduğunu da biliyorum.

Bizim demek istediğimiz şu. Eğer gerçekten hakkıyla support oynamaktan bahsediyorsak bir warlockun bütün bir oyun boyunca yapabileceği maksimum last hit sayısı 50-60 civarında. Hadi erken levellesen öyle kassan dicem ama warlockla creep stack ve pull için oyunun başında 5-6 creepwavei feda da ediyoruz malesef. Bu kadar az last hit yaparak hem hakkıyla support oynamak hem de lüküs itemlar kasmak gerçekten çok zor. Meka 2k, Arcane 1.5k, 10 tp 10 ward alsan 3k. Etti mi sana 6.5k... Ki daha drumı, kuryeyi ve olası counter wardları, smoke-dust saymadım.

Warlockun ultisiyle yapması gereken kombatı initiate etmesi değil. Kombat başladıktan sonra tam bkbler açılmış ya da böle initiate senden bağımsız bir şekilde oluşmuşken Deli kadir misali "Nooluyo lan burda? Daalın lan" modunda kaya indirmek. Yani senin ilk hedef olma durumun ya senin cabbar cemal önde olman ya da takımının saçma bir şekilde seni önde salmasından ötürü. İlkini asla yapma, eğer takımın seni initiate edesin diye öne salmaya çalışıyorsa da umursama.

Merak edip kontrol ettim. Son 4 maçımın 2sinde aghanim yapmayı başarmışım. Ki ikisinde de ciddi bir şekilde domine etmişiz oyunu. 20-25 asist olan üstüne killerim olan oyunlar. Hatta birinde oblivion staffı da almışım. Ama zaman yetmemiş. (7 kill 25 asist var. asdasd)Muhtemelen karşımdaki adamlar rus falandı. Agha+Refreshi ise dediğim gibi 1 defa dahi yaptığımı hatırlamıyorum malesef.

sonunda yazdıklarımı okuyan birisi ya. dotadaki itemleri bilmeyen birisi şu yazıları okusa aganim ve refresh ile urn ve meka'yı aynı seviyedeki itemler zanneder.
zaten çoğu oyun bu itemleri kasamadan biter bunu ben de biliyorum benim demek istediğim eğer kasabiliyorsanız ne yaptığınız. bana kimse ben aganim ve refresh yapmam onun yerine shiva ya da bla bla çıkarım demedi ki. herkes urn ve ward alman lazım yazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

kek said:

bırak abisi. eğlensin biraz çocuk. domine etsin herkesi forumdan. oyunda eziliyordur zaten yeterince.

Sorma her takımıma Warlockla aganim refresh farmlamaya kasan mantaliteye sahip insanlar geldiğinde eziliyorum aptal oyunda. Bazen o kötüleri bile taşıyacak kadar iyi oynayıp kazanabiliyorum ama çoğu zaman sen ve senin gibiler gelip gelip oyunumun içine ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...