Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

fede said:

Mighty_THoR said:

hon pay to win olmasaydı dotadan da lol den de iyiydi

nası paytowin oldu hon

Basit, yeni heroları para ile satmaya başladılar ki aslen bunda yanlış bir şey yok ama o heroları inanılmaz dengesiz yaptılar parayı veren 2 hafta ezdi, herolar herkese açılınca da anında nerf yediler = pay 2 win
Sosyal ağlarda paylaş

onetimebaby said:

Beraber oynamak istemedigim insanlarla oynamama hakki versin yeter.

wepla da bile vardi banlistler. bi quitter oyuna girince direk fisliyodu.
hon da vardi no leaver. %0 leave li adamlari koyuyodu matchmakinge.

ikisinin karisimi bi sistem uygulasalar aslinda. sonucta oyun senin hareket etmedigin yada baseden cikip creep kesmedigin zamanlarida goruyodur. onu da katsalar algoritmaya..

su zamandaki teknolojuye bakarak yapilabilir geliyo bana gore.
Sosyal ağlarda paylaş

Saykoleo said:

abiiiiii the defense: liquid - mouz 3. maçı bulun bi yerden izleyin 1 saniyeyle kaybetti adamlar

lan 2. maçı izledim sonra cive döndüm. Beynime tüküreyim.

HoN'da surrender'da, kick'te mükemmel olmasa da çalışan bir sistem. Arada dangalaklıklar olabiliyor kabul ama dota'dakine göre çoooook daha az. Çünkü şaaptıımın Hon'unda iyi kötü çalışan bir MM sistemi var. MMR'ı kabul edilebilir seviyeye çekince dangalaklık sayısı azalıyordu.

Valve'ın gecesini gündüzüne katıp, gerekirse yemekhaneyi kapatıp oyuna çalışan, "adamlar yapmış lan" dedirtecek bir MM sistemi getirmesi şart. Açıkçası "Daha oyun sadece betada" demek sadece fanboyluk oluyor. Kaç yıl oldu lan bu beta? Valve anahtar manahtar satmak suretiyle oyundan çatır çatır para kazanıyor zaten. Beta keyi olmayanlar da annem, babam, karşıdaki komşu teyze kaldı sadece. 17 tane beta key birikmiş lan bende. Ne biçim closed beta bu?

Oyunun betalığı kalmadı. Valve sadece tepkiyi kısıtlı tutabilmek adına "Beta" ibaresini sabit tutuyor.

(Amma kin kustum lan.)
Sosyal ağlarda paylaş

yok oyun motorunu cartını curtunu yapsınlar. sonra başka firmaya versinler bu tip hede hödöleri onlar ayarlasın. ne optimizasyonu optimizasyon ne intırfeysi intırfeys. 5 dakka bekliyosun biri decline'a basıyor falan oyuna girme faslı minimum 5 dakka lan. herkes ekseptliyo biri yükleyemiyor. çünkü oyun o kadar çok hata veriyo ki o delirmemek elde değil.

ben böle 4-5 oyunda bir rechache yapıyorum çünkü grafikler mor-siyah oluyor sadece buglanıyor falan saçma sapan. arada çalışmayan skiller itemlar mevcut hala falan.

hala seviyorum oynamayı şu gerizekalı oyunu. HONDA ÇOK OP HEROLAR VAR diyip naix'in olduğu oyunu oynamayı tercih ettiklerinden dota oynuyoruz sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...