Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Meme, işe yaramaz bir organdır.

vaperon

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

1- asik oldugu kiz tarafindan terk edilince salaga baglayan tiplerden olabilir. MEME COK KOTU BISEYDIR HEP INSANLARI KANDIRIYORLARE

2- zamaninda meme sapigidir, bunla basetmek icin her gece yatmadan once 100 kere meme kuyruk yagidir meme kuyruk yagidir diye tekrarlamistir beyin yanmistir

3- ya da ''kizlara harcayacak vaktim yok'' diyen nerdlerdendir ama icten ice buyuk memeli sevgilileri olan arkadaslarini kiskaniyordur

bu ucunden biri bence

üçü de değil, direk reklam yapmaya çalışan aptal doktorun teki.
Sosyal ağlarda paylaş

ye abi.

tutan mı var?

istersen prostat kanserine dikkat çekmek için popona şişe bile sokabilirsin hani.

toplumu bilinçlendirmek için yapılan DİKKAT ÇEKME!!! eylemleri makul şeyler.
halk dediğin bilgisiz, ne dersen inanan, fazla iplemeyen insanların çoğunluğunda.

bunlara eğriyi doğruyu göstermek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

spurdo said:

tamamda prostat kanseri içinde yüzük takalım lösemi için saat falan.
testis torsiyonu var mesela,13 erkekten birine geliyor ve yarısınınkini kesiyorlar alıyorlar.
twister dondurma yiyelim o zaman onuniçinde

yukardaki son söylemin ve
rast geldiğimiz süre giden başlıklarda ki diğer yorumlarına bakıyorum da Spurdo, sende bilgi okuma eksikliği var diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Her şeyim sendin
Senden kurtulamadım

En sevdiğim yerin kocaman memelerin

MEMELERİN KOCAMAAAAAAAAANNNNN
MEMELERİN KOCAMAAAAAAAAANNNNN
HER ŞEYİN KOCAMAN!

KURTULAMIYORUM SENDEN
MEMELERİN KOCAMAN!

http://www.youtube.com/watch?v=0XqVD3O28gc
http://www.youtube.com/watch?v=lckVRX9mDWI
http://www.youtube.com/watch?v=RdRSuLcf9go&feature=related

bu muhteşem şarkıyı her zaman dinlemek için indirin
http://funforafan.com/sarki/Memelerin_Kocaman_yeni.mp3

abi bu adamlar hangi üniden lan?
çok iyilermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

cevap yazmıcaktım başlıpa ama şöyle bir yorumlara göz gezdirdikten sonra bunu belirtmek zorundayım
ANNE SÜTÜNÜN YERİNİ HİÇ BİRŞEY TUTAMAZ

dr'un açıklaması da başlı başına bir fiyasko, başka ülkede soruşturma açılır. aklımızın yetmediği insan vücudu hakkında ileri geri konuşmak bizi sadece aptal durumuna düşürür. bugün apandiksi(apandisit yapan) bile kesip atmadan 2 defa düşünüyoruz çünkü bir çok organın onarımında greft olarak kullanılıyor.
doktor ünlü olmak istemiş, ameliyat sayısı azalmış zaten meme cerrahı ya da Ardeth'in saydığı 3 nedenden biri
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

cevap yazmıcaktım başlıpa ama şöyle bir yorumlara göz gezdirdikten sonra bunu belirtmek zorundayım
ANNE SÜTÜNÜN YERİNİ HİÇ BİRŞEY TUTAMAZ

dr'un açıklaması da başlı başına bir fiyasko, başka ülkede soruşturma açılır. aklımızın yetmediği insan vücudu hakkında ileri geri konuşmak bizi sadece aptal durumuna düşürür. bugün apandiksi(apandisit yapan) bile kesip atmadan 2 defa düşünüyoruz çünkü bir çok organın onarımında greft olarak kullanılıyor.
doktor ünlü olmak istemiş, ameliyat sayısı azalmış zaten meme cerrahı ya da Ardeth'in saydığı 3 nedenden biri

baba sütü var
Sosyal ağlarda paylaş

Ayşe Arman - Meme / Hürriyet

Meme ne işe yarar?

HEP “kadın memesi”yle ilgili bir yazı yazmayı hayal etmiştim.

Kısmet bugüneymiş!

Op. Dr. Ceyhun İrgil, Balıkesir’de “Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar” isimli bir panelde duymaya pek de alışık olmadığımız şeyler söylüyor.

“Memeler bir işe yaramaz” diyor, “Sadece emzirmek için yaratılmıştır. Hâlâ dünyada maalesef birçok kadın bu işe yaramaz organ yüzünden ölüp gidiyor. Bir düşünün görmeye mi yarar, yürümeye mi? Ne plastik cerrahların dediği gibi estetik bir organdır, ne de kadınlarımızın çoğunun zannettiği gibi cinsel. Sadece süt vermek için yaratılmış bir bezdir...”

HOCA SAÇMALIYOR

Aslında niyeti iyi.

“Güzel şeyler” söylemeye çalışıyor.

Kadınları korumak istiyor.

“Kadınlar! Meme denilen şey, sizin abarttığınız kadar önemli bir organ değil, başparmak bile işlevsel” diyor.

Haklı olduğu noktalar var.

“Sen, memenle kadın olmuyorsun! O kadar da fazla anlam yükleme. Memen alınırsa da kadınlığından bir şey eksilmiyor” diyen bir bakış açısı.

Bunu alkışlıyorum.

Çünkü milyonlarca memesi alınan kadın var dünyada.

Memelerim alınsa da ben aynı kadınım. Amaaaa...

Sonra hoca, ipin ucunu kaçırıyor.

Galiba kendi anlattıklarının büyüsüne kendisi de kapılıyor ve saçmalıyor.

“... Meme, karşı cinsi çağırmak içindir. Asıl hedef, üremek olduğu için karşı cinsi kandırmak içindir. Mesela düşünün memeler dört köşe olsaydı, erkeklerin yarısını kandıramazdınız. Erkeklerin avucunu dolduran bir yağ kütlesidir. Bütün özü ve her şeyi o kadar. Memenin üzerinden deriyi kaldırın, geriye kalan kuyrukyağıdır. Erkeklerin delirdiği şey, işte bildiğin bu kuyrukyağıdır...”

MEMELERİNDEN ORGAZM OLAN KADINLAR VAR

İşte bu noktada “Çüşünüz!” diyorum!

Söyleyen bir hekim.

Ama bir makine soğukluğunda konuşuyor. Takır tukur. Hiçbir duygu yok.

Hekim demek aynı zamanda insanların duygularına da önem veren biri demek.

Bu nasıl bir yaklaşım.

Bunlar nasıl açıklamalar böyle!

Bu adam hiç mi âşık olmadı?

Hiç mi bir kadının memelerinin arasında yatmadı?

Hiç mi bir kadının memelerinden gözlerini alamadı, onları tutkuyla özlemedi?

Ben size, “Kadın memeden ibaret”tir, “Meme, kadınlığı sembolüdür” demeyeceğim, o kadar abartmayacağım.

Ama lütfen kuyrukyağına da indirgemeyelim!

Bu, aynı zamanda, biz kadınlara da hediye olan, penis denen şahane şeyi, bir kas yığınına indirgemekle aynı şey...

Oysa bütün erkek dünyasının sihri, büyüsü, acısı, mutluluğu, her şeyi o kas dokusu...

Doktor Bey’in bırakın hekimliğini hiç âşık olmadığını, tutkuyla sevişmediğini filan düşündüm bu açıklamaları okuyunca...

Ayrıca “meme”nin cinsel organ olmadığını nereden çıkarıyor?

Kadınlar gibi memeleri var da, tahrik mi olmuyor?

Basbayağı cinsel organ!

Hatta fazlasıyla.

Bırakın memelerden tahrik olmayı, sadece memelerinden orgazm olan kadınlar var.

Hoca bilmiyor mu bunları?

Demek ki bilmiyor.

O zaman ahkâm kesmesin.

Biz inek değiliz -emzirmek dünyanın en güzel şeyi ama- memelerimiz sadece emzirmeye yaramıyor.

Ben başka şeyler de yapıyorum memelerimle hocam!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...