Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gidiosanız hangi okula?

dj-cool

Öne çıkan mesajlar

said:
Cassie, 26 May 2003 23:50 tarihinde demiş ki:
İstanbul Lisesi (erkek lisesi değil 30 seneden fazla bir süredir)
mezun olmaya ramak kaldı o ayrı

Valla İstanbul Lisesi deyince çoğu kişi anlamıyor hala... Ayrıca ÖSYM'nin ÖSS klavuzunda hala 2 ismin de olması resmi olarak iki ismin de kabul edildiğinin kanıtı... Marşta da Erkek Lisesi diye geçiyor.

Ayrıca (özellikle benim gibi 8 seneliklerdensen anlarsın) IEL ruhu da İstanbul Erkek Lisesi olarak betimliyor okulu... Ha, tabii bunlar sadece ismen böyle o ayrı. Parantez içinde belirttim zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Melroth, 26 May 2003 23:40 tarihinde demiş ki:
said:
-Wissy, 26 May 2003 21:54 tarihinde demiş ki:
Kabata$ Anadolu Erkek Lisesi

[hline]tHe Original fi$h

O bir GS taraftari..

böyle bi okul yok
kabataş erkek lisesi mi demek istedin acaba
sen bi özelden mesaj at bakiyim hangi dönemdensin falan

[Bu mesaj Melroth tarafından 26 May 2003 23:41 tarihinde değiştirilmiştir]

Kabata$ Erkek Lisesi.Ama artik Karma bir okul.Ve Anadolu Lisesi statusunde.
Ama $oyle degi$tiriyorum o zaman mesajimi...

"Bundan onceki be$ sene boyunca Kadikoy Anadolu Lisesi(KAL)'daydim.$u an ise Kabata$ Erkek Lisesi(KEL)'deyim."[hline]tHe Original fi$h

O bir GS taraftari..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thalion, 27 May 2003 17:41 tarihinde demiş ki:
hmz bende Bandırmalıyım ama yıllar var gelmiyeli oraya :) en son 20 yıl önce orda ilkokul okumuştum :P[hline]
Baban zengin değilse bu senin suçun değildir ama kayınpeder'in fakirse, bak işte bu senin suçundur !!
( Ünlü zenginlerimizden birisi demiş / yorumsuz.. )

yapma ya ! vay paticik ten bir bandırma lı çıkacağına hayattımda görsem inanmazdım :)[hline]KinGpiN the striked sazan
given by BabacumMostors
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 27 May 2003 17:16 tarihinde demiş ki:
said:
Cassie, 26 May 2003 23:50 tarihinde demiş ki:
İstanbul Lisesi (erkek lisesi değil 30 seneden fazla bir süredir)
mezun olmaya ramak kaldı o ayrı

Valla İstanbul Lisesi deyince çoğu kişi anlamıyor hala... Ayrıca ÖSYM'nin ÖSS klavuzunda hala 2 ismin de olması resmi olarak iki ismin de kabul edildiğinin kanıtı... Marşta da Erkek Lisesi diye geçiyor.

Ayrıca (özellikle benim gibi 8 seneliklerdensen anlarsın) IEL ruhu da İstanbul Erkek Lisesi olarak betimliyor okulu... Ha, tabii bunlar sadece ismen böyle o ayrı. Parantez içinde belirttim zaten.

Açıkcası dilimde tüy bitti bir kız olarak niye erkek lisesinde okuduğumu anlatmaktan. Burada da kardeşim sayesinde abla olarak tanınıyorum. "Hani sen kızdın" gibi bir cümle duymak istemediğim için sorulmadan önce niye artık erkek lisesi olmadığını açıklıyorum. Ben de 8 seneliğim ve 8 senedir de okulda azınlık olmaktan gayet memnunum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...