Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Unholy Wars

Hypnotize

Öne çıkan mesajlar

bunca yorum yapıo bazı arkadaşlar,oyundan 5 gün sonra kaçacaklar adım gibi eminim.Bıngıldak;df'dan ciddi farklar bekleme bence bu oyundan,bu oyun hardcore,revizyon olmaz,girmeyin boşuna:)Şu oyunda 2 yıl boyunca 3 türk oynadık Türkiyeden,yıllarca oynarız diyenlerin alayı dayanamadı gitti...Bol şans
Sosyal ağlarda paylaş

Ben o dayanamayan tayfadanım :) ama bingildak baya bir süre oynadı.Türk guildlerinde değil yabancı guildlerde takıldı.
Ben çok oynamadım ama oynadığım süre içerisinde gerçekten zevk alarak oynadım.En azından oyunun bir zorlayıcılığı vardı.Sonraları millet god mode dolaştığı için tadı kaçtı benim açımdan, o yüzden bıraktım.
Sosyal ağlarda paylaş

bu videoyu official olarak yapıp nasıl yayınlarsın ya

çok kötü değil mi

elementalsit diip 4 tane değişik rangelerde fireball koyuo

ulan bari basılı tutup rangeini ve damageını ayarlat tek büyü yap

başka değişik büyüler koy.

bi de zaten class moduna da soktu ya şöle "sandbox" olması gereken oyunu.

neyse zaten animasyonlar, efektler ıvır zıvır lar da çok dandrik.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun sandbox değil artık orası açık. full loot, quake kıvamında mmo olmuş. bence öncekine nazaran çok daha fazla ilgi görecek. core tayfayı kaybedeceği kesin tabii.

oynayışı kolaylaşmış ama daha eğlenceli olacak gibi. eğer pve'i de biraz düzeltilerse (ortalama bir geari çekmek haftalar almıyorsa) çok çerez olur. gir pvpni yap eğlen çık tarzında.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

oyun sandbox değil artık orası açık. full loot, quake kıvamında mmo olmuş. bence öncekine nazaran çok daha fazla ilgi görecek. core tayfayı kaybedeceği kesin tabii.

oynayışı kolaylaşmış ama daha eğlenceli olacak gibi. eğer pve'i de biraz düzeltilerse (ortalama bir geari çekmek haftalar almıyorsa) çok çerez olur. gir pvpni yap eğlen çık tarzında.

budur bencede (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

bir kere ele staff alma olayı kalktı, staff indir bow kaldır, onu indir 1h tak, onun yanına shield koy diye swap gereksinimi yok artık. hangi roledeysen o silahi kullanıyorsun zaten, en ızdırap şeylerden biri buydu oynayış bakımından. FPS shooting ortadan kalkmış, en zor tarafı buydu ok ve büyüyü "land" ettirmedikten sonra öldürmek mümkün değildi. tamamen ortadan kalkmamış ama apb zorluğuna gelmiş. karşından gelen adamın ne olduğunu bileceksin bunun yanında, adamın hem archer, hem mage hem warrior olma gibi bir durumu kalmadı, role u neyse ona göre savaşıcak veya kaçıcaksın böyle bir lüksünde yoktu eskiden.

daha ne kadar kolaylaşsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Demek istediğim oyunun yeni mekaniğini test etmeden sadece kolay dememek lazım. Bana görede çok hantal geldi herolar, eskisi gibi seri deil sanki buda zorluk yaratır. Herkes herolar sınıflandırılsın istediği için mecbur sınıflandırdılar, ama eskidende metal armor giyiyorsa melee, giymiyorsa mage diye biliniyordu zaten :) bende tek sıkıntı yaratan konu bi mage videosu yayınladılar fireballar falan filan tamamda bi warrior magenin yanına girdiği zaman mage nasıl kaçıcak onunla ilgili bi skill yok gibiydi saçma geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...