Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kredi kartı

barbu

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2012/11/01/saf-altindan-kredi-karti

"Sberbank-Kazakistan, internet sitesinde yaptığı açıklamada, saf altından yapılmış, üzeri 26 elmas ve sedef kakmalarla süslenmiş kartın sınırlı sayıda basılacağını belirtti."

biri american express mi dediydi?

basvuruyu yaptim.
Sosyal ağlarda paylaş

sen sen ol garanti ile iş yapma

aşırı derece pis bir çalışma ekibi var, borcun varsa tefeciden beter yakana yapışıyorlar ciddi anlamda yakana yapışmışlar gibi hissettiriyorlar en azından. insanı darlama konusunda çok kontrolsüzler.

ve ters davranıyorlar. twitter vs üzerindeki sosyal medyası da inanılmaz kötü.

finans, garanti akbank, yapıkredi, teb ile çalışıyorum ve açık ara en berbatı garanti.

akbankla sadece maaş müşterisi modunda seviyeli ilişkimiz var o yüzden yorum yapamıyorum.

yapı kredi eşimin bankası, evlendik soyadı değişti kayıtlarını yeniledik falan filan ama adamlar halen inatla eski soyismi ile kart gönderiyorlar falan (ki kendi kayıtlarında bile yeni soyismi var)

finans konusunda cok orta karar diyeyim ama finans icin şunu söyleyebilirim garantiye kıyasla 10 da 1 falan darlama olayları.

sadece sms atıyorlar gecikme olursa kredi ödemelerinde falan.

kart gecikmelerinde de 2 ay gecirtmezsen aramıyorlar bile sfdsd

teb den araba kredim var, 4 gün gec ödedim bir kere onda da direk ÖDEYİN LAN! tarzı sms attılar sfsd
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Dworgian said:

http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2012/11/01/saf-altindan-kredi-karti

"Sberbank-Kazakistan, internet sitesinde yaptığı açıklamada, saf altından yapılmış, üzeri 26 elmas ve sedef kakmalarla süslenmiş kartın sınırlı sayıda basılacağını belirtti."

biri american express mi dediydi?

basvuruyu yaptim.

başvuru mu yaptın? sana başvurmadılar mı "abi kartımızı alsana" diye. demek herkese yapmıolarmış. aferin aferin kişiye özel hizmeti severim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...