Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Intent Guild Başlığı

Sequo

Öne çıkan mesajlar

xequoyah best greek warrior eu, niye bir insan real life gündemini wow forumuna taşımak istesin ki ? Wow oynuyoruz Wow konuşuyoruz, sıkılınca da wow draması çeviriyoruz. Senin wow forumu ve camiadaki rolün de belli. Anca wowun yılmaz vuralı olursun daha fazlası değil. Büyük guildlere sataşarak ismini duyurmaya çalışıp fail olunca konuyu real life a taşıman anlamsız, zira kimse umursamıyor, ve her guildde toplumun bir çok kesiminden oyuncu bulunuyor öğrencisinden işadamına hatta askerine kadar. Kimse kalkıp buraya ben şuyum demiyor. Ventinde kime ne dersin bilmiyorum, burada umursayan adam olduğunu da zannetmiyorum. Drama istemiyorum diyorsun ama ne zaman biri taunt atsa ortaya atlıyorsun. Az immune çekiceksin ki drama yapılmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm ben sana cevap vermemek icin ugrassamda hic vaz gecmiyordun. Boyle kirmizi isikta bekleyen arabanin camini silmeye calisan cingeneler gibisin.

Istemiyorum dedikce abi ne olur diyorsun hayir dedikce bi domalayip bak kase cok iyi moduna giriyorsun.

Sozun ozu suluk gibi yapisiyorsun ve kalitesizlikten bahsediyorsun.

Hakkaten bi izin verde konunun kalitesi dusmesin lutfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Olm ben sana cevap vermemek icin ugrassamda hic vaz gecmiyordun. Boyle kirmizi isikta bekleyen arabanin camini silmeye calisan cingeneler gibisin.

Istemiyorum dedikce abi ne olur diyorsun hayir dedikce bi domalayip bak kase cok iyi moduna giriyorsun.

abi inci fenomeni gibisin sen kesinlikle, ar damari catlamis zavalli diicem de saka saka bayiliroum sana iyi ki varsin
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

ozii_x said:

Eee para çoksa catas size boost satsın abi ne gerek var 25 kişi topla kes uğraş.

16/16 hc olun hemencecik.

Olm olay boost olsa paragornu intente bağlarım lol. Neyse şaka bi yana catasla ilgili yorum yapmayın lütfen sıkılmadınız mı ya. Drama arıyorsanız gerçek hayatlarınızdaki dramalar üzerinden gidelim isterseniz pixel yarışları yerine?

bir wow forumunda gerçek hayattaki dramlar üzerinden "gitmek istemen" , hakikaten tuhaf. burayı yalçın abinin programı zannettin galiba ?

http://img690.imageshack.us/img690/5333/yalnn.png

--- Ha bide merak ediyorum , bu catasdaki arkadasların sana yaptıkları kalitesizlikse , senin yaptıgın KOMON KARANDIN KOMON KATASTIROF davaları neydi :)

konuya tamamen objektifim bu arada, bana anlamsiz bi şekilde bilenmeni veya nem kapmani istemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Stalkerboy said:

Sequo said:

abi inci fenomeni gibisin sen kesinlikle, ar damari catlamis zavalli diicem de saka saka bayiliroum sana iyi ki varsin

Olm bir kere foruma ilk girdiğin anda yazdığın mesaj => http://forum.paticik.com/read.php?43,4210530,6663126#msg-6663126

amacın belli ruhun belli. Cidden ciddiye almıyorum artık uğraşmayın boşuna.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Fin said:

Gerçeklecek olanlar:
1/6 HC.

Verme olm gazı şu yukardaki fakire :) muhattap almak zorunda bırakma beni :)

Ağız kokusundan mahfediyor yoksa.

Hemen konuyu change ediyorum:)

Bu content progress yapamasak da hala zenginiz :)

tam dayaklık yemin ediyorum.
xunn almayacaktı o kartı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Zeqo'nun Seyir defteri..

-Yeni guild imaji olusturuldu. Birer kez space'e basmak yeterli oldu.
-40 kisilik World Boss ekibi toplandi.Madem progressimiz yok trade channela hakim olalim en azindan.
-5.2 de BoE almak icin emekli maasinla alinan goldlar istiflendi.
-Catastrophe'la ugrasmaya ikinci bir emre kadar ara verildi, adamlar oynuyor biz sadece konusuyoruz olmuyor.
-Ragefreak ile ates suyu icildi.
-PvP'ye ara verildi, Twisting Nether bir Challenger daha kaldiramaz ne de olsa.
-Chaosbreed'in streamleri download edildi, artik ogrenme zamani geldi warrior oynamayi.
-Holy Paladin kasildi, Karandin olmak ne demek artik bende anlayabilicem.
-Bu konuya daha fazla post yazmicam en yeni paticik accountumla, gaza geliyo gencler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...