Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Intent Guild Başlığı

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Sequo said:

Argue said:

Sequo said:

Yok üstüne oturmak istersin diye yukarı doğru bıraktım parmağı, şekil itibari ile sandalyeye benzemiş ya. (çevir kazı yanmasın)

Öyle bir çevirmece yok, bu nasıl bir terbiyedir...

Yahu bıktım ben bu şerefsizden yetti artık belki 30 tane mesajını sildirdim şu konudan. Sıkılmıyor yeni üyelik açıyor yine abuk sabuk mesajlar atıyor.

Öncesini bilmediğiniz için karışmayın. Terbiye ile alakası yok. O kadar köpek suratlıki hala gelip şuraya yazıyorya hiç birşey demiyorum.

Sivrisinek muamelesi yapiyorsun aldırış etmiyorsun yine gelip yazıyor. Ya bu kadar kösele suratlı, yüzsüz bir adam görmedim. İnatla o kadar yaptığı şeye karşı banlamadılar artık tutamıyorum klavyemi.

Hayatta bu kadar sinirlenmem ama şu ite çok sinirleniyorum artık. Bu adamdan kurtuluş yok ya boka basarsında iğrenirsin ya.

BU ADAM BOKTANDA İĞRENÇ.

Yeni account demişsin de;

Bu benim ilk ve tek 5 senelik pati accountum.

Yazdığım post böylesine çirkin, yakışıksız bir mesaja idi ve sahibi de sensin.

Kimse geçmişte yaşadığını bilemez, bana gayet düzgün soru olarak göründü, (tu) yerine daha açıklayıcı birşey yazabilirdin.

Neden açıklama yapıyorum, onu da anlamış değilim, ilk kez gördüğü birine bu şekilde bir terbiye ile yaklaşan biri ya ergenliğini tamamlamamış kişiliğini bulma çabasında bir sübyan ya da şizofren paronoyak manyağın biri olabilir...
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:

Sequo said:

Argue said:

Sequo said:

Yok üstüne oturmak istersin diye yukarı doğru bıraktım parmağı, şekil itibari ile sandalyeye benzemiş ya. (çevir kazı yanmasın)

Öyle bir çevirmece yok, bu nasıl bir terbiyedir...

Yahu bıktım ben bu şerefsizden yetti artık belki 30 tane mesajını sildirdim şu konudan. Sıkılmıyor yeni üyelik açıyor yine abuk sabuk mesajlar atıyor.

Öncesini bilmediğiniz için karışmayın. Terbiye ile alakası yok. O kadar köpek suratlıki hala gelip şuraya yazıyorya hiç birşey demiyorum.

Sivrisinek muamelesi yapiyorsun aldırış etmiyorsun yine gelip yazıyor. Ya bu kadar kösele suratlı, yüzsüz bir adam görmedim. İnatla o kadar yaptığı şeye karşı banlamadılar artık tutamıyorum klavyemi.

Hayatta bu kadar sinirlenmem ama şu ite çok sinirleniyorum artık. Bu adamdan kurtuluş yok ya boka basarsında iğrenirsin ya.

BU ADAM BOKTANDA İĞRENÇ.

Yeni account demişsin de;

Bu benim ilk ve tek 5 senelik pati accountum.

Yazdığım post böylesine çirkin, yakışıksız bir mesaja idi ve sahibi de sensin.

Kimse geçmişte yaşadığını bilemez, bana gayet düzgün soru olarak göründü, (tu) yerine daha açıklayıcı birşey yazabilirdin.

Neden açıklama yapıyorum, onu da anlamış değilim, ilk kez gördüğü birine bu şekilde bir terbiye ile yaklaşan biri ya ergenliğini tamamlamamış kişiliğini bulma çabasında bir sübyan ya da şizofren paronoyak manyağın biri olabilir...

sen yeni account değilsin bu yukarıdaki adam sürekli balon account alıp bu konuya mesaj atıyor kastım bu idi.

Ve her hafta en az 3-4 mesajı bu konudan siliniyor bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:

Alıntı yaptığın mesajı yanlışlıkla benim mesajımı seçtiğini farzedelim.

-yanlışlıkla olur

Hayır sana tamamen durumu anlatmak için sana alıntı yaptım. Tamamen @momomo denen heriften bahsediyorum.

Adamdan kurtuluş yok yemin ederim. Olayın senle alakası yok silinen mesajları görmediğin için direk bana tepkiyle yaklaşman gayet normal ve haklı.

Ama bu adam sülük gibi yapıştı bırakmıyor artık dayanamadım yani. En az 5 balon accountu banlandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Gereksiz mesajları temizledim, hakaret eden kişiler de uzaklaştırılacak.

Devam etmeyin.

Sevgili gangren , bu mesaj silme konusunda kısa bişey söylemek istiyorum

hiçkimse bu topiğe boss taktiklerine bakmak , build/class öğrenmek veya en güncel pvp setuplarının taktiklerini incelemek için gelmiyor.

Bunu göz önünde bulundurarak "gereksiz mesaj" değerlendirmeni yapman , daha doğru olur gibime geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanların foruma ne gibi amaçlar ile geldikleri, kural ve saygı çerçevesinde olduğu sürece beni ilgilendirmiyor. Son 2 sayfadaki birçok mesaj hakaret, kabadayılık, sataşma, vb. içeriyordu ve bu yüzden yayından kaldırıldı.

Eğer yayından kaldırılan mesajların kaldırılmaması gerektiğini düşünüyorsan veya ben ya da farklı bir moderatörün işini doğru yapmadığını düşünüyorsan Genel Yöneticiler ile konuyu paylaşabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Dec 14, 2012 Cârbon left guild Intent
Dec 14, 2012 Zabuzâ left guild Intent
Dec 14, 2012 Voccololxlol left guild Intent
Dec 14, 2012 Natfullhot left guild Intent
Dec 14, 2012 Crogz left guild Intent
Dec 14, 2012 Vocco left guild Intent
Dec 14, 2012 Raydên left guild Intent
Dec 14, 2012 Holycute left guild Intent

:(
Sosyal ağlarda paylaş

Guild disband diye birşey söz konusu değildir. Yetkili ağızlar böyle birşey olsa söyler. Çıkan kişier arasında sadece 1 adet raider vardır.

1 kişi çıkıyor 5 tane alt charını çıkarıyorsa bu guild disband değildir. Momomonun trollerinden sıkıldım cevap vermiyorum ilgili şahısa lütfen sizde es geçin boşuna açıklama yapma gereği hissetmeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...