Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Intent Guild Başlığı

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Ragefreakyo said:

2s takılmıyoruz pek, 3s 5s, rbg yaparız istiyorsan. Ama onda da telden arayıp adam yok proğres yapamıyoruz raid yok diye dert yanıp intent yoluna 2s tam gaz devam ediyor ama mekanikler 3s 5se göre 2s çok daha zor diye gelirsen çekinmedim değil o ayrı :)

2s takılmıyoruz demişsinde şuanda armorynde tek yaptığın 2s olduğunu görüyorum. 575 de rbg rating var.

Peki 2s istersen her zaman hazırım. 3s istersen onada hazır olurum np.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Sequo said:

momomo said:

Pardon benim hatam olmuş orda 659 değil 499 muş. Ama sende anlayış göster rank 3 basamaklı olunca insan hata yapabiliyor :(

Bizde de IQ 3 basamaklı sende 2 onu ne yapacaz?

3 basamaklı IQ nla 2 basamaklı IQ su olan adamın sana kurduğu tuzağa düşüp "HAYIR RANK 659 DEGILIZ 499 UZ" dedin ya , bişey yapmaya gerek yok böyle devam :)
Sosyal ağlarda paylaş

momomo said:

Sequo said:

momomo said:

Pardon benim hatam olmuş orda 659 değil 499 muş. Ama sende anlayış göster rank 3 basamaklı olunca insan hata yapabiliyor :(

Bizde de IQ 3 basamaklı sende 2 onu ne yapacaz?

3 basamaklı IQ nla 2 basamaklı IQ su olan adamın sana kurduğu tuzağa düşüp "HAYIR RANK 659 DEGILIZ 499 UZ" dedin ya , bişey yapmaya gerek yok böyle devam :)

Olm hangi tuzak ya neyin kafasındasın? Sende tuzak kurabilecek kadar bile yetenek yada zeka yok ki. Anca farklı farklı rumuzlarla gelip guild konusu trollemeye calışırsın.

Bir gün guild bankasındaki parayı keyfimde kullandığımı, öbür gün parry master olduğumu diğer günde guild memberleri hünharca dövdüğümden falan bahsedersin.

Senin zeka seviyeni çok iyi biliyorum. O kadar biliyorum ki wowprogressde gördüğün rakamları bile doğru okuyamayacak kalitede bir zeka seviyen var.

Üstüne bide yem attım diyosun ya ne diyeyim helal olsun sana çok büyük şey başarmışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

world: 499
EU: 314

Acil olarak Holy paladin ve warlock aranıyor buradanda duyurulur.

Sen bu kadar basit bir adamın attığı yemi lop diye yuttuğundan bu kadar çirkinleştin herhalde ki 2 basamaklı IQ su olan bir adama vericek zekice bir cevap bulamadın başladın hakaret etmeye :)

Şu üstteki mesajını da quote la burda saklıyalım da sonra millet bunlar neyden bahsediyor demesin. Malum yazdığın her mesajı 75 kere editliyosun saçmaladığını farkedip.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Çok sıktınız, yeter. Paticik sizin tartışma alanınız değil. Gidin kendi guild forumlarınızda tartışmanızı sürdürün. Buradaki kimse sizin dramalarınız ile ilgilenmiyor, komik duruma düşüyorsunuz.

Son uyarıdır, sürdüren her kimse gerekeni yapılacak.

Gangren said:

Kedi köpek gibi dalaşıyorsunuz, bunun yeri Paticik değil.

Son uyarı olarak yazıyorum, sergilenen tutumu kim devam ettirirse guild, vs farketmeden uzaklaştırma isteyeceğim ve her iki guildin de konularını kilitleyeceğim. Biraz kendinize hakim olun.

inception !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:

Sequo said:

Yok üstüne oturmak istersin diye yukarı doğru bıraktım parmağı, şekil itibari ile sandalyeye benzemiş ya. (çevir kazı yanmasın)

Öyle bir çevirmece yok, bu nasıl bir terbiyedir...

Yahu bıktım ben bu şerefsizden yetti artık belki 30 tane mesajını sildirdim şu konudan. Sıkılmıyor yeni üyelik açıyor yine abuk sabuk mesajlar atıyor.

Öncesini bilmediğiniz için karışmayın. Terbiye ile alakası yok. O kadar köpek suratlıki hala gelip şuraya yazıyorya hiç birşey demiyorum.

Sivrisinek muamelesi yapiyorsun aldırış etmiyorsun yine gelip yazıyor. Ya bu kadar kösele suratlı, yüzsüz bir adam görmedim. İnatla o kadar yaptığı şeye karşı banlamadılar artık tutamıyorum klavyemi.

Hayatta bu kadar sinirlenmem ama şu ite çok sinirleniyorum artık. Bu adamdan kurtuluş yok ya boka basarsında iğrenirsin ya.

BU ADAM BOKTANDA İĞRENÇ.

Tek amacı beni sinirlendirip kendine hakaret ettirerek banlatmak. Yok dayanamıyorum artık yani kimse kusura bakmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...