Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm #8

Griswold

Öne çıkan mesajlar

Jim_E_Rustler said:

Dedi modlardan duyduguma göre olmadıgım 2 hafta boyunca girdigi her topige buradaymışımcasına taunt atıp kendi kendine gelin güvey olan butthurt newfag.

İyi ki bi dalga geçtik kas yıgınısın diye, amma kırılgan egon varmış herif sinek gibi minicik ama mide bulandırıyor.

Kırılgan ve narin olan sensin bebeğim.
Seni ciddi ciddi takmam için ÇOOOOK ucuzsun be güzelim 600lira asgari ücret bile değil.
Hadi kaçtım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

xun sen diyebilmeliyiz diyince dedim zaten.diyorsun demedim yani sfds

ama mesela forumda dilanın her ilgi çekme amaçlı resim koyuşunda ciddi ciddi kötülenme yarışına girilmesi çok komik.

Dilanın anında banlanmaması garip. Forumun belli bir çizgisi var yıllardır. Oyuncu, nerdümsü, overall olarak internet edebi ortalama türkün üstünde olan genclerin sohbet ettiği biryer. Ha hepimiz kocaman olduk herkes apayrı dallara dagıldı bu yüzden çeşitlilik geldi ama aylarca gelip gelip shit storm çıkarıp onlarca insanı yanında götüren tek avam hatunun banlanmamasını anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

Jim_E_Rustler said:

Dedi modlardan duyduguma göre olmadıgım 2 hafta boyunca girdigi her topige buradaymışımcasına taunt atıp kendi kendine gelin güvey olan butthurt newfag.

İyi ki bi dalga geçtik kas yıgınısın diye, amma kırılgan egon varmış herif sinek gibi minicik ama mide bulandırıyor.

Seni ciddi ciddi takmam için ÇOOOOK ucuzsun be güzelim 600lira asgari ücret bile değil.
Hadi kaçtım ben.

Yine geliceksin ki koşarak, öm kutuma dadanırsın yine. Bu forumda herhangi bir şekilde karakter sahibi olmak adına yüklenmek için beni seçmen bahtsız sadece. Git agırlıklarına oynarken kendine chant et: "Kaslarım küçük penisimden dikkati çeker."
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

GodBlessStoya said:

Jim_E_Rustler said:

Hadi kaçtım ben.

Yine geliceksin ki koşarak, öm kutuma dadanırsın yine. Bu forumda herhangi bir şekilde karakter sahibi olmak adına yüklenmek için beni seçmen bahtsız sadece. Git agırlıklarına oynarken kendine chant et: "Kaslarım küçük penisimden dikkati çeker."

Ailene üzülüyorum ben senin küçük xunn.
Dediğim gibi; büyüdüğünde konuşuruz
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar post attıysa adam ya bone ya akila ya da benim fake'im olabilir!!!!!

lanet olsun!
beni tanıdım ben kaçayım.

olm deno, güzel bi fotonu koy
sonra sint de foto koysun

sonra forumun reklamını yapalım da dişi yağsın

forumun yüzü olun olm siz ikiniz.
bu arada bunlar olurken 0neyi bodruma kitleyin. olay çıkmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

_Rave said:

Ayrıca adam hakaretle ekran kartı aldırttı.Dekont.jpg falan kıskanmayın hiç.

bu da bi bakış açısı tabii asdf

Yok geçen bende denedim mesela Birand topiğinde bana 5 kuruşluk adamsın eft yapsam eft ücreti daha fazla tutar gibi bişeyler zırvaladı Sequo Reyiz.Kolay iş değilmiş yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...