Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm #8

Griswold

Öne çıkan mesajlar

said:
dasaa bence bu dramayı senin ferrarinin kapısını açarken çekilmiş foto kurtarır

abi çok beklersiniz. 1000sene falan sürebilir bu. T_T

drama dönünce çok okumuyorum. bi iki yerde pınar konusuna değinilmiş, onu gördüm.

pınar olayında gazlayanlardan biri bendim. sadece eğlence amaçlıydı. kızın ne bok yediği çok umrumda değildi yani. hâlen de değil.

forum ise, reel değil de daha çok çakma abaza ya.
gelip "fiki fiki fiki fök fök fök" diyip sonra normal işe güçe devam ediyoruz, sıkıntıyı yenmek için saçmalıyoruz işte.
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de şu yukarıdaki karikatürün nedense 1000x1000 versiyonu var nette, forum kodu bozukkene imajlar oto-size olmuyodu. bana dasaaa ilk öm olarka attığında ekranı kaplamıştı lol

o gün bugündür çok iyi arkadaşız, ben her sabah baküye uçarım o her akşam istanbula gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

forum ise, reel değil de daha çok çakma abaza ya.
gelip "fiki fiki fiki fök fök fök" diyip sonra normal işe güçe devam ediyoruz, sıkıntıyı yenmek için saçmalıyoruz işte.

sunun farkinda olmayan, her "elimde peceteyle kaldim", "su faturasi abardi", "dusa giricem bekliyorum". mesajlarini ciddi sanan da varmis.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan seviyesizler, antisosyaller, kırolar, yancılar, dramacılar
forumdaki bütün aklı başında kızları kaçırıyosunuz
kızlar temizdir arkadaşlar, ortamı dengelerler, birkaç tanesini friendzone'lamak lazım. anaç duyguları ve farklı bakış açılarıyla ortama renk katarlar. obje değil o bayan!!
yakında iyice testis kokacak buralar
size pınar ve ninjası müstahak
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

ordan burdan stalkladığı kızların resmini koyup topluca 'duşa girip geliyorum panpa' 'i came ooyşş' diyen tiplerin olduğu yerde ne samimiyeti gözünü seveyim?

belirli bir zekan olduğunu var sayarak açıklamaya çalışayım.
bahsettiğin kız model, boxer dergisine falan poz veriyor. yani bizim oyşş duşa giriyorumlarımızla para kazanıyor.
copry ise bir pati, pati albüme insan gibi foto koyuyor. farkı anlamadıysan ve AHAHAH WAYTNAYT dersen aferin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...