Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

23.10.2011 - Van Depremi!!

escape

Öne çıkan mesajlar

bugün o büyük acının yıl dönümü.

http://www.sondakikahaberleri.info.tr/images/haberresim/26684-depremin-simgesi-yunus-u-kaybettik.jpg

bilmiyorum şu fotoğraf beni her defasında mahvediyor gözlerim doluyo birsürü bi garip oluyorum. geçen seneye kadar gözümden en son yaş aktığı zamanı unutmuştum, taa ki bu fotoğraf, bu kardeşimizin hayat mücadelesini kaybedişi ve o enkaz altında "geç oldu babam çok kızar" lafını duyana kadar..

şu çocuğun yüreği kadar cesur, temiz ve kardeşce yaşayamadık. bu bile bize insanlık dersi olmadı.

ölenlere allahtan rahmet diliyorum..

neyse, unutmadım ben, unutturmak da istemiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

zor valla ya, bu depremle toplumsal histerinin nerelere varmış olduğunu görmüş olduk keza o zamanlarda sosyal medyada "kürtler DTPye bu kadar oy verirse olacağı budur", "iyi olmuş PKKlılara" falan diyen insanlar vardı. Bu işin tek sorumlusu devlet iken ("biz diprim virgilirini biski yirlirdi killindik") milletin birbirine saldırması herhalde başarısız bir hükümet için ideal toplum yapısı olsak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Müge Anlı'nın o muhabbetini, Atsushi Miyazaki ölümünü, yardımların adam gibi ulaşamamasını, toplumsal tüketimi arttırmak için "0" alın öyle verin diyen şerefsizleri, duble yol rezilliğini unutmadım ben şahsım adına onun dışında malum resimde unutulacak gibi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...