Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emre Asıga Ceza!

-Nae

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar demin TRT'de ki spor programında son dakika olarka soylendi
Emre asigin Nobreye yaptıgı hareketten dolayı agır bir ceza alması bekleniormus gozlemcilerin raporları bu dogrultuda olacakmıs birde Carew'e ceza verilme durumu varmıs ama daha az bir ihtimal olarak goruluor.[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım Sen beni dostlarimdan koru dusmanlarımla ben ilgilenirim!
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha tekme atarsin tokat atarsin topsuz alanda bi yere kadar ama parmak nedir bu kadar dustu mu kalite. soyunma odasina gidene kadar kendini tutsaydi bari

ayni hareketi kac yil once bjk - fb macinda serdar topraktepe mi neydi o ise yaramaz futbolcu yapmisti jay jay'e: ) bizi
Sosyal ağlarda paylaş

ya hayır benim Aklım fikrim almaz Aysun var nobre var aklıma geliyor ikisi de.
Tamam Beşiktaşlıyım da Emre'nin ayıptır.

Bazıları gibi sırf tuttuğum takım diye elemanların çirkefliklerini savunmayacağım işte.

Emre hatalı, yanlışta[signature][hline]İ$te geldik gidiyoruz bilinmez bir diyara
Eskiden karpuz idik, şimdi döndük biz hıyara.
UO-TF-CS-NWN-RO-AA Serverları@mix.gen.tr // Yazılarım
Sosyal ağlarda paylaş

Emrenin Yaptıgı Terbiyesizligin otesinde birseydir
Besiktas gibi Turkiye tarihinin onemli kuluplerinden birinde bole bir futbolcunun barınmasi yada yaptıgının cezaasiz kalmasi bana gore yanlıs.
Sonucda Besiktas Sıradan bir Turk takımı deil milyonlarca taraftari ve izleyeni var. Binlerce Cocuk taraftarin gormesi hos olmyan bir goruntu cezasız bırakılmamalıdır.[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım Sen beni dostlarimdan koru dusmanlarımla ben ilgilenirim!
Sosyal ağlarda paylaş

evet hoş bir durum değil.
Başka haraket yapsa tokat atsa neyse de...

Gay falan değilim ben sapına kadar erkeğim.
Ama Ben Emrenin yerinde olsam aklıma Aysun gelir, sakinleşirim :P[signature][hline]İ$te geldik gidiyoruz bilinmez bir diyara
Eskiden karpuz idik, şimdi döndük biz hıyara.
UO-TF-CS-NWN-RO-AA Serverları@mix.gen.tr // Yazılarım
Sosyal ağlarda paylaş

çıldırtmasınlar insanı. o goruntunun öncesinde Nobre emrenin ayağına basıyor. Carew e servet ceza sahası içinde forma genişletme operasyonu yapıyor. Erkek Federasyon ceza verir...[signature][hline]Xiphidium now for Lost Age
Yogun istek üzerine M S N
[Bu mesaj berkinyum tarafından 30 Şubat 1903 19:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
berkinyum duruma pek hakim değilsin kanımca burda yazılanları bir daha oku önceden ne yapılmışsa yapılsın parmaklamak tamamen ayrı birşeydir böyle bir tepki olabilirmi.[signature][hline]Daoc:Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Ve niceleri

Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız şöyle bir durumda söz konusu.
Bu olay direk taciz olarak yansıtılırsa 2 yıl hapis cezası var.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
neden bathory le aynı takımda oldugum acıklıga kavustu artık
rakip olunmaz onla ..[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Emre Aşık Nobre nin popoya el atar...
Bathory, 02 Kasım 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
ben bu hakereketi bi dahaki paticik maçında fizboza yapmazmıyım bea
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 02 Kasım 2004 17:27 tarihinde demiş ki:
1.Fotomaç okuyupta avukatlığa yüksek lisans yapmış gibi ahkam kesmeyin.2 yıl ceza alan bi kişi gösterin bu sebepten derim hoş olmaz.
2.emre hahaha şaka olsun diye carew in ta*akları sksa bişi olmıcakta AYAĞINA basan nobreye hakem görmeden bi arkadan fln saldırmak istiyo eline orası geliyo orasını sıkıyo(direk deliğe bi çalışma yok zaten :P)
3.madem Fotomaç okumayı çok seviyosunuz Fotomaçtaki En mantıklı sözü ben yazayım buraya : "Türkiye liginde görüntülerden ceza verilse hiçbirimiz futbol oynayamayız"/Hakan Ünsal
İstediğim yerden okur yazarım sanane? Ben sadece olabilecek birşey olduğunu söyledim. "HAYDE BRE HAPSE ATIYORUZ BÖYLE GAY FUTBOLCU OLMAZ" diye celallenmedim. Ayrıca türkiye liginde görüntülerden ceza verilmesse daha çok görücez demektir böylelerini. Hakan ünsal kendisi alışkın olduğu için çirkef hareketlere böyle bir yorum yapmış olabilir.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...