Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

irc masaüstü gene yeniden

BonePART

Öne çıkan mesajlar

Ninja said:

BonePART said:

castno reflections baya saglam flaw bu arada
lasombra clan flawı olması zaten sakat
bide kameralarda felanda gorulmuyosun
direk kıl bişi
böle havalimanı felan hiç bi yeregiremessin yane bol kameralı

Bu yaklasiminizdan oturu oynamama karari aldim.
Tekrar tesekkur ederim bilgilendirmeleriniz icin.
Tekrar iyi oyunlar dilerim sizlere Bonepart san.

hmmm duzeltmişin gene bi tavır goremiyorumama açıklıyım
cast no reflections lasombra klanının (sabbatın kurucusu 2 klandan biridir) genetik flawıdır
bu tarz bi flawa sahip vampirler camarilla arasında lan bunda lasombra kanı mı var bu bizi mi düdüklüyo diye tehdit olarak görülebilir
ayrıca sabbata benzemekten daha tehlikelisibu tarz dümdüz ortada olan flawlar masquaradeye zarar verdiğinden camarilla tarafından sevilmez

burda ne tavır var anlamış değilim ben ama neyse
Sosyal ağlarda paylaş

Vampire The Dark Ages oynarken oyuna yeni katılan oyunculara background kopyası verirdik "Sen haçlı seferlerine katılmışsın. Sefer sona erdikten sonra seni bir vampir alıp embrace etmiş. Ondan sonra adam ölmüş sen tek başına kalmışsın. Seferden sonra kutsal topraklarda tutunamadığından, çeşitli zorluklar atlatarak anavatanına dönmüşsün. Şimdi kendi kendine takılıyorsun, blacksmith işletiyorsun şehirde, bir yandan da itlik uğursuzluk yolları arıyorsun kendine güç ve servet edinebilmek için." falan diye. Bu versiyondaki kopya nasıl oluyor? ben hiç oynamadım bunu. Merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

kopya diye bişi yok kopya die adlandırdığınız şeyi siz yazmışsınız işte yaz bundada bişi o da bunun kopyası olsun . yolda yürürken aç bir vampirin saldırısına uğradın adam sana acıdı vampir yaptı bitti gitti misal kim ne der adam belki açlıkdan ölecekti ve humanities 6-7 bişi idi bunu yapmak zorunda hissetti aha kısa öz
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

tavırdan dolayı
prensiplerim var felan diyince anamadım
hakaret miettik bi yerden onu çözmeye çalışıyorum

bide şeyi açıklarsan sevinirim
nedir seni soğutan merak ettim
ne gibi bi oyuncu tarzı yane
limitleyici mi?

Limitleyici demek istemedim sadece ben asya tabanli bir karakter oynamak istedigim icin belki diger oyunculara da pek cazip gelmeyebilirdi. O sebeble oynamamayi daha cok uygun gordum. Cunku zaten KOE cok farkli bir sisteme sahipmis ardindan da Lassobmra konusu olunca zorlamanin geregi yok dedim. Cunku Assamitte sevdigim bir tarza sahip degil. Hele ki arap tarzi en kactigim tarzdir rol de bile olsa kacarim direk. Bu sebeble pek opsiyon kalmadigi icin onamamayi uygun gordum.
Sosyal ağlarda paylaş

assamite ol demiyor sana her clanı seçebilirsin ama koe den clan seçemezsin nasıl wod koca bir dünya vampire ayrı werewolf ayrıysa. werewolf oyununda vampir veya mage olamıyorsan koe de ayrı bişi vampire masquerade ayrı, dark age ayrı, victorian age ayrı, kindered of east ayrı aynı dünyanın farklı zamanları ve bölgelerinde geçen oyunlar bunlar karakter kağıtları bile ayrı ondan aynı şey değil diyoruz olamazsın dememizin sebebi o. japon olabilirsin kızılderili olabilirsin hintli bile olursun ama olucaksan ona göre kendine öz geçmiş yazman gerekli veya oyun türkiyede geçecek diyor türkçe bilmek zorundasın bu yüzden de lingustic vermek zorundasın. koe disiplinlerine sahip olamazsın kitapda öle bişi yazmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bone ne yapar bilmemde standart 13. gen. başlar oyuncu. background da generation alırsa her verdiği 1 puan için -1 generation alır. max 5 verebilir. yani 8 olabilirsin oda oynatının iznine bağlı ki sizin oyunda geneli yeni başlayacağı için 13 başlarsınız gibi geliyor öğrenme açısından
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
ya olur vampire da aslinda ama setting'i ogreneyim bari wiki'den falan biraz..

bi de oyle konusunca demin yillarin rpg'cisi gibi gorunmusumdur belki ama masaustu rpg konusunda sifir tecrubeliyim yoksa heuhe.. katilabilioz mu yine de..

star wars'un yeni cikacak settinginin (edge of the empire) kitabini aldim okudum da bir gaza gelme oldu bende =)..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...