Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

29 Ekim'de Ankara'da yapılacak olan Seferberlik Yürüyüşü'nden haberiniz var mı?

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

“Toplantı ve gösteri yapılacak yerler arasında TBMM önü bulunmamaktadır. İzinsiz toplantı ve gösteri yapıl­mak istenmesi halinde toplantıyı düzenleyenlerin yanı sıra buna katılanlar hakkında da yasal işlemler yapılacaktır” uyarısında bulunuldu.

Bunu ben de yapsam beni de engellerler. Tr'de ne zaman izinsiz gösteriye müdahale edilmediğini gördük ki? Başkanı melih olan ili özgürlük başkenti mi sandınız sdf
Sosyal ağlarda paylaş

said:
- kimsin lan sen?

- sen kimsin lan?

- kimsin olm?

- sen kimsin lan sen kimsin? (bu noktada yunzuk ve depik vurmaya başlıyorlar birbirlerine)

*
kavgalarda en çok sevdiğim şey bu kısım. ama bir sorun var: fazla kültürel bir döngü bu. yani bizim memleketimiz dışındaki kavgalarda bu havayı yakalamak mümkün değil. bir londra seyahatim sırasında ingiliz'in biriyle birbirimize girdik. "who are you?" diyorum "i am richard" diyor, "who are you, who are you?" diyorum "i am richard, i am english, 79 years old" diyor, hiç bir tat alamadım, fiske vurasım gelmedi adama. desene sen de bana "who are you?" diye şöyle güzel bir güleşelim, türk tokadının tadına bak, sülüman diye bayıltayım seni.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

ya sigıl,valla akıllara zarar adamsın he :)))
hayır sen kimsin ki "ben de yapsam" diye özne yapıyorsun kendini cümlede? B)-

Sen kim olup da eylem yapma planları kuruyorsan ben de aynı şekilde bu tarz bi plan yapabilecek vatandaşım. Var mı benden başka bi farkın?
Sosyal ağlarda paylaş

değerli kardeşim, okuduğunu anlamaya çalış lütfen.
benim bir şey organize ettiğim yok. dolayısıyla bir iddiam da yok.
aslında bu yaptığım anket ile ilgili olarak sen ve arkadaşlarının neden rahatsız olduğunuzu da anlamadım. burada bir konu başlığı açarken sizin yüksek müsadelerinizi almam gerektiğine dair bir şey söylenmedi bana. hayatı sen ve arkadaşlarından daha ciddiye aldığım için bu forumdaki insanların ne kadarının bu yürüyüşten haberdar olduğunu öğrenmek istedim. öğrendim. budur, bunun haricinde yazdığınız yazılar,benim bu anketi neden yaptığımı sorgulamalarınız, bana sataşmalarınız, açık-kapalı hakaret etmeniz
a)her zaman ki gibi açtığım konu başlığını trolleme çabaları,
b)beni sinirlendirmeye çalışıp forumdan attırma çabaları.

yoksa şu yazdıklarını okuyan adam, "ne oluyor lan, ne eylemi der?"
SeaGle said:

Sen kim olup da eylem yapma planları kuruyorsan ben de aynı şekilde bu tarz bi plan yapabilecek vatandaşım. Var mı benden başka bi farkın?

B)-
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

1. trollenmeye çok müsaitsin,
2. sinirlenip yörüngeye gitmeye çok müsaitsin.

Özel bi çabamız yok aslında. Sen yokuş aşağı boşa atıyosun, araba kayınca "siz ittiniz kiii!" diyosun sdfg. Biraz rahat olmak lazım.

açık açık bu işi planlı yaptığınızı("özel bir çabamız yok aslında") itiraf ediyorsun.yaptığınız şey şık değil.
aslında sen de sinirlenme konusunda benden geri kalmazsın, yukarıdaki acele cevapların bile bunu gösteriyor.
neyse, bünye yorgun. dakka-istanbul, 9 saat.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...