Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HTC Butterfly 5" 1080p

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

paramecium said:

Selam,

Güneş altında görmesi kolay ekran

Ama cep telefonu için kullanan yok :

Saygılar.

o teknoloji telefonda yalan abi genelde o tip teknolojiler frame sayısı düşük şeyler için tasarlanıyor
geçen daha başka bir haber görmüştüm engadgetta du bulamda
hah şu http://www.engadget.com/2012/11/05/japan-display-shows-low-power-reflective-lcd/?p=2&icid=eng__art_nxt
Sosyal ağlarda paylaş

ulusalda da ayni kalir gibi, pili takmiyorum artik demekki yapmayacak kimse motorola haric, zaten bir gun dayansa yeter diyoruz artik. sd kart girisi yok o kesin gibi, cloud dayiyorlar nedense.

acikcasi benim note da sd kart girisi var ama aylardir onsuz kullaniyorum yetiyor bana. muzik vs abarti dolduran, videolari oradan izleyen, her buldugunu indiren bir kullanici icin yetmez tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Fail cikt bu. kran super ama baska super bir sey yok. Yine ekran icin alinir denecekken tam (akilli telefon donanimi hakkinda tavriim biliyorsunuz) pili 4 saat kullimla bitiyormus onu ogrendim. Normal kullanimda da siradan bir okul ya da is gununu bitiremiyormus.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız cidden kabak tadı verdi "daha ince, daha hafif telefon" yapma takıntısı yüzünden.

nokia-ericsson dönemlerinde ne güzel farklı modeller olurdu, lüks modeller ince ve şık üretilirdi, üst modeller biraz daha kalın ama daha işlevsel olurdu.

steve jobs sonrası her kesime birden hitap etme kaygısı ile takılıyor her telefon firması, hem fonksiyonel hem ince yapmaya çalışıyorlar.

istemiyorum yahu ince telefon felan. olmasın ince. koy adam gibi bir pil 24 saat dayansın telefon. iki konuşmayla pili biten telefonlar görmekten bıkkınlık geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Fail cikt bu. kran super ama baska super bir sey yok. Yine ekran icin alinir denecekken tam (akilli telefon donanimi hakkinda tavriim biliyorsunuz) pili 4 saat kullimla bitiyormus onu ogrendim. Normal kullanimda da siradan bir okul ya da is gununu bitiremiyormus.

WROOOOONNGGGG

caponya hariç için çıkanı en azından daha bi güzel

yine de 3.2k mAh pil gerekiyor buna.
Sosyal ağlarda paylaş

pil testleri sonuclari zaten genelde bunlar. yoksa normal kullanimda 4 saatte bitmez mumkun degil.

aciyorlar full video oynatiyorlar, wifi acik bluetooth vs acik, mailler twitter, facebook senkronize, fotograf cekip video cekiyorlar oyun oynuyorlar falan ayni anda 4 saat falan gidiyor.

normal kullanimda (telefon et, mesaj yaz, arada nete gir, mail kullan ) 1 gune yakin gidiyorlar zaten, ama komedi olan bu telefonlari alip kamp yapmaya falan gidemiyorsun yani :)

hepimizin alistigi bu oldu artik. eskiden telefonu haftada bir sarj ederdik simdi sabah kalkip aksam sarja kadar dayansa iyi, daga ciksan yandin yani.

zaten smartphone denerek kasit edilen az pil omurlu herseyi yapabilecegin ama bu herseyi sadece 12-20 saat suresince yapabilecegin aletler.

sundan eminim ama sahsim adina, 15 mm kalinliginda alet yapsinlar icine koysunlar 4000-5000 mah pil ucar alirim. su htc bu aleti boyle 9mm yapmak yerine 5 mm daha kalin yapip 4000 mah pil koyamazmi ben anlamiyorum yani. cuk kadar ekrana 1080p ekran koymayi beceren heriflerin bunu yapmamasi dusundurucu.

bunun aciklamasinida musteri portfoyumuz ince hafif telefon istiyor diyerek acikliyorlar onlarda hakli.
Sosyal ağlarda paylaş

akude tasiyabilirim canim, en basit istegimi kendim cozebilirim yani ne olacak. senin cikariminla dunyada hic bir kotu uretim mal olamaz. her zaman onu iyilestirecek bir seyler alirsin yani, ekranimi kotu tasinabilir lcd al yanina onu usb den cikisla ekrana ver ekrani iyilestir, ses sistemimi kotu al anfi bagla ordan al cikisi :D

herseyin bir cozumu var hakkatten :)

ancak bir cihazin kullanim omru, en belirleyici ozelliklerinden ve vazgecilmezlerinden olmaliydi, olmadi :(
Sosyal ağlarda paylaş

Işte bunlar hep satış stratejisi. Apple en iyi rivoluşınıl ekran bende derken htc tepesine vurdu. 400+ piksel çok aşırı iyi. Bundan sonra da 4G tamam. Ekran tamam. Ses beast audio. Bir pil kaldı. Bundan sonraki yeni jenerasyon pil üstüne olacak ya da kim miker pili diyecekler ve google'in yeni çıkaracağı gözlük üzerine dönecek herşey.

Her şeyiyle bir notebook kadar kullanışlı ve kuş kadar hafif oldu. Cidden düşününce çok doyumsuz insan. Eskiden kıç kadar notebook'a bir bilgisayar sığdırılması süper birşeyken şimdi avucumdaki bir cihaz ile her yerde internetim var. Bunu da onun sayesinde yaziyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...