Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anne Ben Gay'im

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

din boyutuna giriyorsak hazir kullanilma kicin bekleyen grafigim vardi

http://commonsenseatheism.com/wp-content/uploads/2009/04/timeline.png

dünyanın geri kalanı ne halt yemiş esas onu sormak lazım, ispanyollar vardığında 1000-1500 yıl geride filan amerika. asya desen onlar da o kadar nüfusa birşey yapmadan oturuyor. çin ve hindistan'ı da budizm mi geri bıraktı? :p
Sosyal ağlarda paylaş

surec yeni basliyo diyo yani resim benim anladigim.

gerci 4 bin olur mu? max 200 yil veriyorum muslumanlarin adam olmasina, bu hizda teknolojik bilimsel gelismelerin yasandigi donemde 200 bile cok. kirilmalar yasaniyor zaten.

200 yila biz baska gezegenlerde koloni bile kurabiliriz, buyuk surecler bizi bekliyo. yasam bulabiliriz baska gezegenlerde vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Viktor said:

din boyutuna giriyorsak hazir kullanilma kicin bekleyen grafigim vardi

http://commonsenseatheism.com/wp-content/uploads/2009/04/timeline.png

dünyanın geri kalanı ne halt yemiş esas onu sormak lazım, ispanyollar vardığında 1000-1500 yıl geride filan amerika. asya desen onlar da o kadar nüfusa birşey yapmadan oturuyor. çin ve hindistan'ı da budizm mi geri bıraktı? :p

bilim tarihi hakkındaki en sığ yorumu okudum sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan ilk postunu okudum, dedim bozuk saat spark sonunda dogru zamani gosterdimi yoksa, korktum bi an ancak ikinci postta grafigin sifir noktasindan baslamadigini gordugu halde BOLUM MUSURLILARLA BASLOMAYOO yu gorunce gecti

Kirilma tarihi akilli yaradilis zirvasinin okullarda cocuklara bilim diye igretilmeye basladigi tarih, zaten siz duzmecelere bakmayin 3 dinde cok memnun birbirinden, buda ucunun ortak eseridir aslinda

Cizginin sabitligine gelince buna digma diyiruz, skolastik dusuncenin ta kendisi, yalan yanlis hersey dahil aristo ne diyorsa dogrudur diye senelerce ogretinin sorgulanmasina bile izin vermediler, aristo bisileri dogru bildigi ancak 1000sene otesini bilemedigi icin ooole takildi kaldi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...