Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

ufak baslamak ıyıdır, bence 100 sistem biraz fazla baslangıc ıcın. Elite ta aynı hatayı yaptı.

Eve kafası gıtmek bu durumda en ıyısı bence ama adamlar tam gaz gıdıolar sc icin.

Bu tarz ekonomik sistemlerin oturması zaman alıyor, adam daha gemıyı ucurmayı bılmeden uretıme felan gıremez.
Kucuk bı alanda şu dedıklerını kontrollü açsalar, sonradan dev yardımı olmadan kendı kendıne duzene gırer dıye dusunuorm.

Evedede öyle oldu gecmıste, su ankı halını alması yıllar sürdü ekonominin.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

xunn said:

Bence yapması çok zor değil o sistemi. EVE gibi bir sistem var ortada, ders alınacak, fikir çalınabilecek bir mecra sonuçta Eve.

Yaparlar ya, asıl mevzu performans'ı nasıl çözücekler. Çözemezlerse sıkıntı var. En az 1 yıl optimize etmeye falan kasıcaklar, Engine'le bogusacaklar net.

fark suki eve true sandbox, bi mekanik bir sistem yürümeyince yürümüyo napalım yani yürütün yürüsün diyo dev'ler. gün geliyo piyasa talepleri gerektirince savas ortamı artınca/azalınca playerlar kuruyo tezgahı yürütüyo sistemi.

Burda pre destined bir durum var, bozulursa bozulursa bozulsun bihaa ne diyicek bir konu yok yani. boku cıkana kadar bozulursa (ki minmax işi bunlar neden bozulmasın) devlerin müdahalesi gerekicektir.

Eve'le benzerliği düşündüğün kadar fazla değil.

Eve'le ekonomik konuda benzerliği çok az, adamlar da dedi zaten. Evet oyuncular ekonomiyi etkileyecekler, ama asla Eve kadar değil dedi adamlar. Influence var, shaping yok yani özetle. Sen fiyatlarda ve resourcelarda oynama saglıyabiliyorsun ama sheer number of NPC activity tamamen manipüle etmene izin vermiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

heh fps sorunu vardı, neyse yukledım hangar kapkaranlık falan
megersem nvidia kartlarda bu sc intergrated grafik kartını kullanamaya calısıomus

duzeltıverdım, cok smooth deıl ama fena deıl 750m ile.
Yalnız sensivity oldurdu resmen benı kanser oldum
bide füzelerim drone vurmuyor

qqqq
Sosyal ağlarda paylaş

user.cfg dosyasi ile performansa ince ayar cekiliyormus, belki ise yarar. http://boredgamer.co.uk/custom-user-cfg-guide/

PTU2.0 yayina girsin diye bekliyorum bende. Ucus kontrolleri degisik gemi/silahlarda degisiklik gosteriyor..birde ctrl+c ile precision moda geciyor sanirim, zoomlayip vurmak daha kolay oluyor ama manevra zorlasiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

user.cfg dosyasi ile performansa ince ayar cekiliyormus, belki ise yarar. http://boredgamer.co.uk/custom-user-cfg-guide/

PTU2.0 yayina girsin diye bekliyorum bende. Ucus kontrolleri degisik gemi/silahlarda degisiklik gosteriyor..birde ctrl+c ile precision moda geciyor sanirim, zoomlayip vurmak daha kolay oluyor ama manevra zorlasiyor.

3 ucus modu var diye anlatiyordu, biri uzun mesafe ucus icin senin dedigin o sanirim. biri combat icin bol manevraya uygun, biri de kalkis inis icin sanirim. tam kalmamis aklimda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...