Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lamer Şahin bir Türkiye komedisi

mani

Öne çıkan mesajlar

ahahah ben o muhabbetleri yapcak bi okul arkadasi bulamiodum lan..

zegna gelse de anlatsa, sirf muhabbet olsun diye herifin evine gitmistik 12 sene once :D

universitedeydik o vakit.. shit.. efkarlandim la..

@copry kendini costurma filtresi conem, yaptigin herseyi istatistiklerle pompaliyosun, adamdan sayion kendini, ego overload oluyo falan cok zevkli.

@dasaaa olm azerbaycan i, bizim region a dahil etmeye calisiyorum, eger basarabilirsem, orda projeler cikarabilirim, buda bol bol gorusuruz bol bol iceriz demek.

icme katsayimizi, copry, zegna, kharon, absolut, archangel, wastryx gibi kaynaklara danisabilirsiniz ;) fena degilizdir kendi capimizda.

@di benimde en basinda anlatmaya calistigim oydu, asla bir emre kadar unix ci degil, veya adama irc de ne zaman soru soruyordu bilemiyorum da 2001 de ayni evde calistigimiz ortamda, herif bildigin BSD kullaniyordu desktop olarak.. ;) korhan kaya ile firewall kasiyolardi gerci basardilarda, proje tutmadi. neyse iyidir kendisi, abartir eder, ama kendinden konusturur bi sekilde, bilgiside yerindedir.

severim adami.. bu..

safak 3 bu arada ahahha baska yooooook :D
Sosyal ağlarda paylaş

bigün yine roketle starbaxta oturuyoruz. baktık karşı köşede inanılmaz güzel bir hatun oturuyor. kucağında bilgisayarı, elinde white mocha'sı, keyifle sörf yapıyor.

dedik gel bunu işletelim. browser'ını yapacağımız bir sayfaya yönlendirelim. hatun tav olsun. ben hemen üstün HTML bilgimle "senin güzelliğini benim zekamla birleştirmeye ve sevişmeye nedersin??? imza romantikhacker" yazdığım bir sayfa oluşturdum. o sırada roket starbucks wifisinden merkeze sızmış, kahve tariflerini değiştirmeye başlamıştı... (burada kolombiyada sendikalı işçileri kurşuna dizdikleri belgelere de rastladık ancak bunları söyleyemem.) sonra kızın bilgisayara ulaştık. ancak...

kız macbook kullanıyordu ve macbooklara virüs girmez. iki deha bu detayı nasıl atlamıştık:)
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

luniz gerçek hekır olsan forumu heklerdin.........,

bu konuda yorum yapamam dostum :D
ama hacklemek demezdim ben ona da bol bol pm atiyorum zegna ya nedanko ya, biseylere denk geldikce diyim ;)

daha fazla sorma.. bilme.. bosver, kafedeki hatunun hayaline odaklan ahahah :P
Sosyal ağlarda paylaş

valla Emre, kankacim yazmayi becerecek adam degilim ki gordun dasaaa kurtardi durumu:D
ama iyi okurum ben eheh okusam olmami?

bide bro, bole soluon soluon sonra beni tatavaya aliyosun zannetcekler ha.. :D bi adam gibi yorum yapta su linkedin e zamaninda biraktigin kabilden, anlasin millet makara yapmadigimizi :P

@dasaaa tamam yavru dert ettigin seye bak ya ;)

edit: bide gercek anlamini paylasalim ya, boyle olmaz..
http://www.catb.org/esr/faqs/hacker-howto.html#what_is
edit2: r
wikipedya da daha guzel farklariyla falan aciklamis...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...