Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RIFT Storm of Legion BETA

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Ağır bir motoru var ama alışınca gidiyor onun dışında WOW dan 2 gömlek üstte bir oyun. ( Pardon uçan binekleri yok )

Türkiye'de tutmadı çünkü o dönem çıkan her oyun WOW ile kıyaslandığı için daha ilk 10 leveline bakıp WOW çakması dendi, kenara atıldı. Yinede EVE gibi bununda kendine özel bir kitlesi oluştu. Kendi aralarında geçinip gidiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Türkiye'de tutmadı çünkü o dönem çıkan her oyun WOW ile kıyaslandığı için daha ilk 10 leveline bakıp WOW çakması dendi, kenara atıldı. Yinede EVE gibi bununda kendine özel bir kitlesi oluştu. Kendi aralarında geçinip gidiyorlar.

WoW çakması olmayan kısmını ben göremedim pek ? nedir varmıdır "farklı" yapan noktası ?
Sosyal ağlarda paylaş

WOW vs RIFT tartışmaları daha önce çoğu kez yapıldı. Eski konulara bak lütfen. Aynı şeyleri ikide bir baştan tartışmak istemiyorum artık. Şu bir gerçek ki WOW'ın populeritesi yüzünden çıkan her yeni oyun ( klon olsun olmasın ) gibi buna da klon klon diyerek Rift'in çok hakkı yenildi...
Sosyal ağlarda paylaş

ya low level yerlerde pek adam bulunmuyor quest vs falan yaparken ama warfront ve instancelara + open world raide falan her daim adam bulunuyor her lvlda.
Icewatch serverında da populasyon iyiydi gayet geçen ay.

Çıktığından beri hakkı yendi bu oyunun halbuki gayet iyi durumda. Geçen biri demiş Eve gibi kendi sadık tayfasını oluşturdu diye. Hakkaten öyle ne gelen var ne giden. Hep stabil, sabit:)

Edit: Bi openworld pvp'si eksik işte, o da pvp serverında adam yokluğundan. Anlamış değilim :/

Edit2: Ne kadar çok adam demişim
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden, Instant Adventure olayının oyuna geldiği dönemler ki benim başladığım zamana denk geliyor, Blodrion serverinde ne pvp dönerdi. 2 full raid rift kavgası yapardı zerg üstüne zerg şehirlere baskınlar falan tey tey...

Ondan sonra WoW da WoW... Wow kadar taş düşsün başınıza. Yazık ettiniz güzelim oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...