Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekim Ayı Masaüstü'nden Pınar'a doğru bi dedektiflik hikayesi

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

Noyzura said:

okulda mısın hala =) ?

güzel sanatlarda olmadım hiç ya ben..

Hmm ben 2010daki başka konulardaki mesajlarına bakaraktan gsf'den biri olduğunu sanmıştım hakkımda söylediklerini görünce =) tek kıyafetim yok ama bir birine çok benzeyen şeyler tasarlayıp giyiyorum . düğmeleri , fermuarları falan farklı yani =)
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

Noyzura said:

Yetkililer konu içerisindeki mesajımı görmemiş olacaklar ki az önce forum yetkilileribne de mesaj gönderildi.

.

subliminal olarak küfür etmek olmamış ayıp yakışmıyor bir budaya:(

asdfghasdfg subliminalin hastası mental oyunların ustasıyım da burda parmağım sürçmüş ya sorry =)
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Hmm ben 2010daki başka konulardaki mesajlarına bakaraktan gsf'den biri olduğunu sanmıştım hakkımda söylediklerini görünce =) tek kıyafetim yok ama bir birine çok benzeyen şeyler tasarlayıp giyiyorum . düğmeleri , fermuarları falan farklı yani =)

ordan çok arkadaşım vardı bir zamanlar k2 den çıkmazdım hatta..
ama işte bende o yetenek olmadı hiç
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

dasaaa said:

olm

pınar vs kate upton örneklemesi nedir ya asdfsdfsdfdsf

yapmayalım.

niye pınarı eziyorsun ki şimdi, tamam kate upton bir cat daddy dansıyla olsun, carls jr reklamıyla olsun gönlümüzün sultanı fakat

çok sağol flashh ben de bunu demek için yol yapıyordum zaten.

dear noyan,
lan adamlar kate upton ile eşdeğer tutmuşlar!
BU MU KÖTÜ! BU MU ÇİRKİN BİR ŞEY! BU MU ÜZDÜ SİZİ!!

YAPMAYIN!

YAP MA YIN!
YAAP MAA YIIN!!!
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

bu konu gösterimden kaldırılırsa futbol bölümünün taamının gösterimden kaldırılması lazım

yarın öbür gün aykut kocaman gelip "eheh bugüne kadar bir şey demiyordum gençler ama.. silin o konuları" dese ne olacak?

mesleği gereği kamuya açık yerlerde görsellerinin paylaşılması ve bu tarz yorumlar yapılmasına yüksek tolerans göstermesi gerekir yoksa yapmasın o mesleği hani insanların en fazla göz önünde olduğu bir meslekte kalmayı tercih ediyorsa bu tarz şeylere de katlanacak kusura bakmasın

+1
duşuna gizli kamera takıp resimleri mi paylaştı patiler sanki burda
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

konu içindeki mesajı gördüm de, silebilirmişiz. izin vermiş abimiz. teşekkür ettim. silmiyoruz, kitlemiyoruz. kişisel saldırı olursa o mesajlar hakkında uygulama yaparız. şu an böyle kalmaması için bir sakınca yok.

Peki Seren kibar ricam seni gücendirmiş.Ben eski bir paticik üyesi olarak eğlenerek yazdığım mesaj sende bu etkiyi yaratsın istemezdim . 60 sayfa içindeki diğer mesajları okudun mu bilmiyorum ama bu konuya daha fazla birşey yazmayı bırakıyorum. Eğer diğer yetkililerde seninle aynı fikirdeyse ve bu konu yarın içinde silinmiş olmaz ise Bilişim Suçları ve Sistemleri şubesi ilgilenmek zorunda kalıcak tercih sizin.

En başta devredilecek kısma paticiğin eski bir üyesi olarak gönlüm el vermediğinden buraya mesaj attım ve yetkililere mesaj attım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...