Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekim Ayı Masaüstü'nden Pınar'a doğru bi dedektiflik hikayesi

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

Ben de bişi sormak istiyorum bu twitterındaki sözleri yazarken ciddi miydin yoksa dalgasına mı yazdın?

Ciddi bir şekilde dalgasına yazıyorum ya da dalgasına gayet ciddi bir şekilde yazıyorum emin değilim =)

CthuLhu said:

yahu kız zaten public twitter hesabından kendi fotoğraflarını paylaşıyor. e bu kızın sevgilisi SİZ BENİM KIZIN FOTOLARINA BAKIP NASIL YORUM YAPARSINIZ derse mantık nerde?

moriarty said:

abi bizimkiler yorum değil, testosteron.

BabacumMostors said:

bence adam "kendisine" gelen yorumlar için konuşuyor, kızı bu kadar sallayacak bir insanmış gibi durmuyor

dasaaa said:

adamın çok umrunda olduğunu sanmıyorum ben.

Konuya dair yaklaşımım yeterince net kimseye de birşey demedim ifade tarzınıza dair söylediğim söz dışında . Sadece isimlerimizin ve fotoğraflarımızın bu şekilde yer almasını istemediğimiz bir konu olmuş ve yetkili kişilerden silmelerini rica ettik o kadar.

Bu esnada Pınar benim için dünyadaki en önemli kişi olduğunu kısaca belirteyim <3

copry said:

Yazaryazmaz ne yazdigini unutmustur hatta.

brain dead durum analizleri için ön yargıların yerine konu içerisindeki 53 sayfayı baştan okuyabilirsin.

Neyse yetkili arkadaşlar artık konuyu tamamen silebilirsiniz. Daha fazla durmasına gerek yok herkes bi şekilde rahatlamış olmalı =)
Sosyal ağlarda paylaş

olm hala mesaj atıyonuz lan topice

günlerdir stalklanan resimleri paylaşılan hakkında türlü türlü yorum yapılan kızın sevgilisi gelmiş.

silinmesini rica ettik diyor.kıza da okutmuş herhalde.

topic artık utanç topici oldu.yokedilmesi en mantıklısı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...