Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İslam dünyasından o filme misilleme!

deady

Öne çıkan mesajlar

Merak ediyorum Muhammed ile ayşenin evliliğini nasıl anlatacaklar

said:
Hazreti Muhammed’e yönelik hakaret filmin ardından Katar’da bir film şirketi tarafından, Hz. Muhammed’in yaşam öyküsünü konu alan film hazırlanıyor. Nur Şirketi’nin 450 milyon dolar bütçe ayırdığı film, 3 bölümden oluşacak.

Milliyet
Sosyal ağlarda paylaş

para sahibi adamların "ama söyönöstttlööeeeerrr!!" diye ağlamasını anlayamıyorum zaten.

ulan dünyanın petrolünü basıyorsun, topraktan para kazanıyorsun. ticari ilişkilerin süper güçlü.

ona rağmen tepkilerini kafa keserek falan gösterebiliyorsun anca.

global kanallardan prime time'da 20 reklam saniyesi satın alıp "karşıyız biz" desen bu kadar olay çıkmazdı
Sosyal ağlarda paylaş

utopia said:

CthuLhu said:

çağrı filmi nasıldı hiç izlemedin mi

izlemedim gercekten, onda var miydi?

var tabi onun üzerine hatta film de dasaaanın dediği gibi pov işte. ona sıra gelince onun gözünden görüyorsun her şeyi. sesi yok karşıdakilerin ha öyle mi demek bunu yapacağız vs demesinden anlıyorsun ne dediğini.
Sosyal ağlarda paylaş

deady said:

Supradyn said:

he kanıtlandı he

Kanıtlandı tabi Büyük alimler "Yok öle bişi" dediler bundan büyük kanıtmı olur ,inanmayan cehenneme gider cayır cayırda yanar orda

yastığının altına dişini koyarsan da sabah para bulursun. Bunlar hep gerçekler. İnanmazsan da yaşlanınca bütün dişlerin dökülür. bizim alim dede var dişsiz o dedi yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...