Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski sevgilim...

DRaGoN_SLaYeR

Öne çıkan mesajlar

arkadaşın eski sevgiliye yazması konusunda; hem yazan, hem yazılan hem de eski sevgilisine yazılan 3.şahıs olarak 3 durumda da oldum. o yüzden bu konudaki hassasiyeti şöyle açıklayabilirim.

arkadaşının eski sevgilisine yazan olma durumu:

ilk bu sıfatla (arkadaşımın sevgilisi) olarak tanımışsın kızla. birlikte dışarı çıkmışız, yiyip içmişsiz, sürekli aynı ortamlarda olmuşuz. lakin -burası önemli- bu süre zarfında hiçbir şekilde kızdan hoşlanma durumu olmamış(öteki türlü olursa zaten sapkın bi durum ortaya çıkıyor zaten).

sonra aradan 1-2 yıl geçmiş bu süre zarfında arkadaşımla kız ayrılmışlar ancak ara sıra yine aynı ortamda bulunuluyor falan.. bu ortamlarda da kızın tavırları konuşması fikirleri ilgimi çekiyor ve zamanla kızla daha çok zaman geçirmeye ve giderek de hoşlanmaya başlıyorum.

burda işte içim içimi yemeye başlıyor. bir yandan kızı düşünmeden duramıyorum, onu düşününce durduk yere sırıtmaya başlıyorum. bir yandan da sonuçta arkadaşımla yaşadıkları bir durum var. inanın bana eğer gerçekten hoşlanıyorsan ''o benim arkadaşımla kim bilir neler yapmıştır'' gibisinden düşünmüyorsun. tek düşündüğün arkadaşımın bu durumdan ne hissedeceği oluyor.

bu durumda önce duygularımı netleştirdim gerçekten heves mi yoksa harbi hoşlanıyor muyum gibisinden. sonra da düşündüm zaten o da gerçekten arkadaşımsa yapılması gereken bence en doğru şey gidip adam gibi konuşmak arkadaşımla. sonuç olarak konuştuk dertleştik ve tatlıya bağladık olayı. halen de en iyi arkadaşlarımdan biridir kendisi.

bu okuduğum konuda ise işin içinde kaypaklık var. benim arkadaşım bana bunu yapsa döverim söverim silerim diyen adamlara sen kafanda kızı bitirememişsin ya da kırosun veya ayısın demişsiniz ama bence esas sorun burda arkadaşım dediğim adamın benim arkamdan iş çevirmesidir. eğer ki eleman bu konudan 'DRaGoN_SLaYeR' a bahsetseydi hatun da mesajı attığı gibi kalacak hatta çok sağlam alay konusu olacaktı iki arasında. ama sırf bu yüzden ben de gider arkadaşım dediğim adamla kavga ederim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun yazmışım kafalar karışmış heralde özeti son paragraftaydı zaten.

burada sıkıntının; benim eski sevgilime nasıl yazar ulan rage'i yerine benim arkadaşım dediğim insanın benimle dolaylı veya doğrudan ilişkili bir konuda benimle fikrini paylaşmayıp 'şş uyandırma kerizi' kafasında olmasıdır. yoksa bana ne lan hatundan geçmiş bitmiş iş
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

ya ulan ülkenin okumuş beyinleri böyle yapıyosa halk napsın

adam demiş ki, bi süredir hiç görüşmediğim adam demiş. pes maçı yaptığınız adam gidib kıza yazmıyo ki. öyle olsa tamam

gold doğru diyor

godoşluk meselesi değil bu.mevcut sevgiline bir adam yazıyorsa.uyarırsın.devam ediyorsa döversin

sokakta kız arkadaşına biri sarkıntılık yaparsa döversin

da bu durumda gidip cocugu dövmek falan gericilik direk sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

he bu arada ben de hadi gidelim ağzına kürekle vuralım adamın demiyorum ama arkadaşlık dediğin şeyi dürüstlük üzerine kuran bir insanım. burda da kıza yazan elemanın tavrı dürüst gelmiyor bana. bu da arkadaşlık yakınlığına göre beni incitebilir ve hatta kızdırabilir.
hele kızın bu entrikaları tam .. neyse....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...