Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski sevgilim...

DRaGoN_SLaYeR

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

abi senin kızla artık alakan kalmamışsa anca bok yemek düşer. böyle atıp tutulur, başka da bişey gelmez elinden. gelmemeli yani. kazık kadar adamlarız sonuçta, lisede değiliz. yakarım yıkarım kafası çok acayip ya.

senin dediğin doğru da adamın derdi kız değil zaten, arkadaşının öyle birşey yapması. Gider kızı döverim demiyor arkadaşına atarı..
Sosyal ağlarda paylaş

alınganlık olmasın yalnız garbagea bile fazla bu topic. bir de ciddi ciddi ilgileniyo adam aoepfkawfposkf

DRaGoN_SLaYeR said:

ayrılalı 2 sene oldu ama 2 senedir 3 kere hat değiştirmeme rağmen bi şekilde buldu etti peşimdeydi :)

gülücük ...

şurada hiç takmayan cool insan

DRaGoN_SLaYeR said:

bi yandan pek umursamamakla birlikte bi yandan da merak ediyorum. tahmin de ediyorum aslında kim olabileceğini de, şimdi ne yapsam? ısrar etsem mi kim söyle diye, yoksa sallamayayım mı hiç?

şurada mahalle delikanlısı

DRaGoN_SLaYeR said:

Vidar said:

niye tırsıyorsun, görüştüğün arkadaşın olsa ne olur ki? 2 sene geçti üstünden diyorsun.

o kadar geniş bi insan değilim valla ben, kim çıkarsa çıksın kızla, ama benim arkadaş dediğim adam çıkamaz.

üstte de denildiği gibi, ağzını yüzünü kırabilirim ben de yeri gelirse ama tahminimce pek arkadaşım sayılmayacak birisi.

Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

umarım dayak yersin bi güzel şu kafayla gidip hesap sormaya kalkarsan.

vay be. baya rahat insanlar varmış burda da. yani derdimi anlamamış olma ihtimaline karşı tekrar yazıyorum, hoş bi kaç kişi açıklamışlar ama ;

2 sene bi kızla çıkıyosunuz, her gün berabersiniz nerdeyse, ve 5-6 kişilık bi arkadaş grubuyla da haftada 3-4 gün görüşülüyor. şimdi o arkadaşlar içinden senin herşeyini bilen yediğin içtiğin ayrı gitmemiş birisi ayrıldıktan 2 sene 3 sene 5 sene fark etmez, kızla çıkmaya başlıyor. abi arkadaşın sonuçta, hiç mi karşılaşmayacaksınız, karşılaştığınız da tepkiniz ne olacak, çok basit bi şey mi bu sizin için?

ciddi bi ilişki yaşamadığın bi kız ve 40 yılda bir gördüğün bi arkadaş olursa eyvallah ben de hiç kafaya takmam.

he şuan o tahmin ettiğim şahısla hiç görüşmüyoruz 1 senedir falan, fakat çok yakındık bi aralar.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

Aluriel said:

vay be. baya rahat insanlar varmış burda da. yani derdimi anlamamış olma ihtimaline karşı tekrar yazıyorum, hoş bi kaç kişi açıklamışlar ama ;

2 sene bi kızla çıkıyosunuz, her gün berabersiniz nerdeyse, ve 5-6 kişilık bi arkadaş grubuyla da haftada 3-4 gün görüşülüyor. şimdi o arkadaşlar içinden senin herşeyini bilen yediğin içtiğin ayrı gitmemiş birisi ayrıldıktan 2 sene 3 sene 5 sene fark etmez, kızla çıkmaya başlıyor. abi arkadaşın sonuçta, hiç mi karşılaşmayacaksınız, karşılaştığınız da tepkiniz ne olacak, çok basit bi şey mi bu sizin için?

ciddi bi ilişki yaşamadığın bi kız ve 40 yılda bir gördüğün bi arkadaş olursa eyvallah ben de hiç kafaya takmam.

he şuan o tahmin ettiğim şahısla hiç görüşmüyoruz 1 senedir falan, fakat çok yakındık bi aralar.

bence bu mesaj daha bi fail olmuş sdfds.rahatlık meselesi falan değil ki bu

adamla görüşmüosun.kız kaç sene önceki sevgilin.naptıklarından kime ne abi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ayrılalı 2 sene oldu ama 2 senedir 3 kere hat değiştirmeme rağmen bi şekilde buldu etti peşimdeydi :)

said:
3 kere hat değiştirmeme rağmen bi şekilde buldu etti peşimdeydi :)

said:
bi şekilde buldu etti peşimdeydi :)

said:
peşimdeydi :)

said:
:)

Tırsıyorum diye çark etme, hoşuna gitmiş işte.

Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

Aluriel said:

rahatlıkla ne alakası var bunun anlamakta zorlanıyorum cidden. ayrılmışsınız, aradaki her şey bitmiş gitmiş üstünden 2 yıl geçmiş diyorsun önce; sonra tutup yarın öbür gün karşılaşırsan ne olur muhabbeti. kusura bakma ama bence ya sen bitirememişsin ilişkiyi hala kafanda, yada acayip bencil ötesi bi insansın, hala sahiplenme çabaları içindesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...