Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lisans tezi bayan

secreteyes28

Öne çıkan mesajlar

sonuçta aynı tezden başka bir üniversitede daha olabilir. bunun yasal düzenlemesi nedir. çok şükür formasyonumu da aldım geçen yıl.kpss yi kazanırda öğretmen olursam geriye dönük herhangi bir işlem yapılır mı yoksa kafam rahat olsun mu. ( bu arada resmen paranoyak oldum uyuyamıyorum :D)
Sosyal ağlarda paylaş

secreteyes28 said:

sevgili arkadaşlar tezi sadece parayla yazdırmış olsam neyse adi herifler aynı tezi başka bir elemana daha satmışlar. aynı tezden iki tane olması beni korkutuyo :(

amaan sanki o tezleri hazırlayan insanlar sürekli yenisini üretiyor sdfasd, kim bilir kaç kişiye daha aynı tez kaktırılmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

@rasmon:
felsefe, tarih, psikoloji..

çağ dışı konular.

mesela psikologlar beyin aktivitelerine falan bakıyorlar mı emin değilim.

ama kim bakıyorsa o bölüme gitmek gerekiyor bence.
"sizin düşüncenizde acaba neden böle bir yaklaşım var?"
yerine
"beyninizin aktivite dağılımlarında şu bölgelerde anormallikler tespit ettik. şöle bi düşünceye girdiğinizde beyin aktiviltelerinizde beta dalgalarını arttırabiliyorsunuz" etc tedavisini tercih ederim.

dolayısı ile felsefede tez bana saçma geliyor.
ne konusu merak ediyorum. keza konu falan bile ne yazıcaksın ki
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Ayşocuum Aristo hakkındaki düşüncelerin nedir acaba, ilkçağ fizoloflarının hangisini daha epistemolojist buluyorsun?

vay arkadaş adamın bildiği kelimeye gel.

epistemolojist, insan bilgisi/anlaması üzerine çalışmalar yapan kimse, idrak/anlama üzerine çalışmalar yapan kimse

merak edenler için benim gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...